آگهی استخدام بانک شهر در سراسر کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام بانک شهر

بانک شهر به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت مشاغل زیر در استان تهران و شهرستان ها از بین متقاضیان زن و مرد از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی دعوت به همکاری می نماید.

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : —-

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

بانک شهر به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت مشاغل زیر در استان تهران و شهرستان ها از بین متقاضیان زن و مرد از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی دعوت به همکاری می نماید:

  1. متصدی امور بانکی با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد
  2. مدیریت میانی ستادی با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد
  3. مشاغل تخصصی کارشناسی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالا
  4. رئیس و معاون شعبه از بین بازنشستگان سیستم بانکی

داوطلبان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت بانک شهر و مطالعه دقیق شرایط استخدام و تعیین شهر مورد تقاضا نسبت به ثبت نام اینترنتی به آدرس  www.city-bank.ir  اقدام نمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
علی
۲۳:۲۰ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۱

تربت حیدریه هست مدیر ؟

[پاسخ]

امین
۱۴:۵۷ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۱

بسمه تعالی

ضمن اعلام پایان مهلت ثبت نام همکاری با بانک شهر و تقدیر از برادران و خواهرانی که دعوت به همکاری این بانک را پذیرفتند، بدینوسیله حضور متقاضیان محترم اعلام می شود،از بین 44660 نفر ثبت نام شده، اسامی واجدین شرایط متناسب با ضوابط مقرر و نیاز بانک، جهت مصاحبه حضوری از طریق سایت اعلام می شود.

مدیریت امور سرمایه های انسانی

پی نوشت: اینم که مَشقی بود

[پاسخ]