آگهی استخدام استان همدان – 7 تیر ماه 93

اگهی همدان
شهر های مورد نیاز : همدان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان همدان – 7 تیر ماه 93

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مهدی
۱۱:۳۴ ~ ۷ تیر ۱۳۹۳

متاسفانه نیازمندیهای همدان فقط بازاریابی دارد وهیچگونه کار مناسبی برای اقایان ندارد مثل کارمنددفتری که کار خوبی است و همه کارهای راحت و ساده برای خانومهاست.

[پاسخ]

حامی مهدی
۱۰:۴۴ ~ ۸ تیر ۱۳۹۳

آفرین بر مهدی عزیز که حرف دل ما رو هم زد متاسفانه ارزان بودن نیروی کار خانمها فرصت اشتغال آقایان رو از بین برده و همدان هم که صنعت درست و حسابی نداره…….

[پاسخ]