آگهی استخدام استان هرمزگان – 13 اسفند ماه 92

شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های روز هرمزگان – 13 اسفند ماه 92

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
زهرا پاسیار
۱۵:۴۶ ~ ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

با سلام و احترام اینجاب دارای لیسانس ریاضی کاربردی،متولد 68 و متاهل میاشم.آشنایی کامل به امور اداری و دارای توانایی مهارتهای ICDL و آشنا به زبان انگلیسی در سطح Intermediate و همچنین مسلط به تایپ 10 انگشتی هستم،شایان به ذکر است که ساکن جزیره کیش میباشم و دارای 2 سال سابقه کار در شرکتهای متفرقه با سمت مدیر داخلی بوده ام وتقاضای کار در انکهای شعب کیش را دارم.

[پاسخ]

مهدی
۲۲:۵۶ ~ ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

باسلام.اینجانب مهدی معمر دارای لیسانس مهندسی صنایع متولد66 آشنا به کامپیوتر درسطح متوسط و مسلط به زبان انگلیسی هستم.با امورکارخانه ای و اداری کاملا آشنا بوده ودارای 1سال سابقه کار در کارخانجات متفاوت بوده ام.بنده تقاضای همکاری دربانکها یا شرکت های دولتی رادارم.

[پاسخ]