آگهی استخدام استان خوزستان – ۴ آبان ماه ۹۳

خوزستان
شهر های مورد نیاز : استان خوزستان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های روز استان خوزستان – ۴ آبان ماه ۹۳

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سامان
۱۱:۳۰ ~ ۴ آبان ۱۳۹۳

سلام
لیسانس معماری بیکار .خواهان کار .۲۵ساله

[پاسخ]

مجتبی
۱۷:۲۲ ~ ۴ آبان ۱۳۹۳

سلام مهندس کامپیوتر متقاضی کار

[پاسخ]

فاطمه
۰۱:۲۷ ~ ۵ آبان ۱۳۹۳

سلام لیسانس مترجمی زبان انگلیسی در ضمن دورهTKTروش تدریس را در موسسه زبان هیراد گذرانده ام. من نیز متقاضی کار هستم.

[پاسخ]

مصطفی
۲۰:۰۷ ~ ۶ آبان ۱۳۹۳

سلام .ببخشید شما الان به کی گفتین که بیکارید؟ فکر میکنید مدیر سایت چه کاری میتونه براتون انجام بده؟؟؟؟؟؟یه نصیحت از بنده.من از سال ۸۷ تا الان داخل همین سایتم هنوزم بیکارم. البته از مدیر سایت بسیار تشکر میکنم که تمام اگهی ها رو بی کم وکاست در اختیار ما قرار داده است…ولی بچه ها تا پارتی نداشته باشید نه تنها در زمینه ی اشتغال بلکه در همه زمینه ها تلاش بی فایده ست. مملکت گرفتار باند بازی وپارتی بازیست.با ارزوی موفقیت برای همه شما دوستان ومدیر سایت.

[پاسخ]