آگهی استخدام استان خراسان – ۲ خرداد ماه ۹۴

آگهی استان خراسان
شهر های مورد نیاز : استان خراسان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان خراسان – ۲ خرداد ماه ۹۴

جهت دانلود فایل PDF آگهی ها اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
حمزه حیدری
۱۰:۵۳ ~ ۳ خرداد ۱۳۹۴

سلام . من مدرکم تا ÷یش دانشگاهی رشته علوم انسانی هست و چهار ترم هم حقوق خوندم اما به دلایل زیاد نتونستم ادامه تحصیا بدم / ÷س چرا حالا نباید جایی استخدام بشم ؟ منی که عربی و زبان فارسی و معارف اسلامی رو حتی به دانشجوها هم درس میدادم ! چرا الان باید واسه نداشتن یه کار مناسب همه جا آواره باشم ؟ چرا همه استعدادهام دارند با جسمم رو فرسایش میرن ؟

[پاسخ]