آگهی استخدام استان آذربایجان شرقی – هفته چهارم تیر ماه ۹۵

نیازمندی های استان آذربایجان شرقی
شهر های مورد نیاز : استان آذربایجان شرقی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان آذربایجان شرقی – ۲۳ تیر ماه ۹۵
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
فرشيد نورى اصل
۱۶:۰۰ ~ ۱۹ تیر ۱۳۹۵

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من یک جوان معلول بامعلولیت منقض عضو از زیره زانوبا مدرک تحصیلى ابتداى ساکن تبریز هستم و سرپرست خانواده هستم جویاى کار هستم لطفا هرکارى که مکمن هست برایم فراهم کنید خیلى تشکر میکنم انشالاه خدا به شماهم سلامتى ببخشد

[پاسخ]

فرشيد نورى اصل
۱۶:۰۶ ~ ۱۹ تیر ۱۳۹۵

فقط ازشماها خواهش میکنم و التماس میکنم که زودتر به دادم برسید و برایم یک کار فراهم کنید چون من تازه نامزدم با این وضیعت زندگیم درخطر جداى هستش

[پاسخ]