آگهی استخدام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد سال ۹۵

%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%88%d9%82%d8%a7%d9%81-%d9%88-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d8%ae%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%87
شهر های مورد نیاز : یزد
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 25 مهر ماه 95
متن آگهی
 استخدام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد – مهر ۹۵

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در نظر دارد جهت نظارت مقیم پروژه های عمرانی بقاع متبرکه سطح استان از بین مهندسین واجد شرایط دارای حداقل پایه ۳ نظارت دعوت به همکاری می نماید.

لذا ازمتقاضیان دعوت می گردد نسیت به تحویل درخواست خود به همراه تصویر مدارک شخصی ، پروانه اشتغال و سوابق کاری تا تاریخ ۲۵/۰۷/۹۵ به دبیرخانه اداره کل اوقاف و امور خیریه در مرکز استان و دبیرخانه ادارات اوقاف شهرستان ها در سراسر استان مراجعه نمایند.

جهت مشاهده آگهی در سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها