آگهي استخدام شركت آرين پلاسما طب

شركت آرين پلاسما
شهر های مورد نیاز : كرج
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 دي ماه 92
متن آگهی

شركت آرين پلاسما طب(سهامي خاص) نحت نظارت وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي  و با مجوز وزارت بهداشت آلمان در راستاي وظابف و اهداف محوله به نيروهاي زير نيازمند است.

  • كارشناس پرستاري
  • ميكروبيولو‍ژي
  • علوم آزمايشگاهي
  • مامايي
  • بهداشت عمومي

از علاقمندان خواهشمند است جهت اطلاع و يا تمايل به همكاري به آدرس : كرج – جاده ملارد – مقابل تالار هما – جنب بانك تجارت – شركت آرين پلاسما – واحد روابط عمومي مراجعه فرمايند.

اطلاعات تماس
نشانی : كرج - جاده ملارد - مقابل تالار هما - جنب بانك تجارت - شركت آرين پلاسما - واحد روابط عمومي
تلفن :
وبسایت : arianplasma.com
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها