آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال وبختیاری دیماه برگزار می شود

استانداری چهارمحال بختیاری
شهر های مورد نیاز : چهارمحال وبختیاری
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال وبختیاری دیماه برگزار می شود
مدیرکل امور شهری استانداری چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان در نیمه اول دیماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار پانا از استان چهارمحال و بختیاری، محمدرضا رئیسی گفت:استانداری چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‏های استان، از محل سهمیه استخدامی سازمان مدیریت و برنامه ‏ریزی کشور و شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور آزمون برگزار می کند.
وی افزود: این آزمون در چارچوب دستورالعمل استخدام پیمانی وزارات کشور و دستورالعمل استخدام پیمانی موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداری ها و مشاغل عملیات آتش نشانی برگزار می شود.
رئیسی ادامه داد: در این آزمون ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان استخدام می شوند.
وی بیان داشت: زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون شهرداری ها ششم و هفتم دیماه و زمان برگزاری آزمون یازدهم دیماه سالجاری ساعت هشت صبح است.
گفتنی است، زمان ثبت نام این آزمون از تاریخ بیست و دوم آذرماه شروع شده و تا یکم دیماه ادامه دارد.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها