اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان

استانداری زنجان
شهر های مورد نیاز : زنجان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر 12 آبان ماه 92

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
اطلاعیه شماره 5 :

مشاهده نمرات آزمون استخدامي تير ماه 1392 دستگاههاي اجرايي استان زنجان

داوطلبان گرامي بدينوسيله نمرات عمومي و تخصصي آزمون استخدامي تير ماه 1392 اعلام مي‌گردد. لازم به ذكر است اين نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام مي‌گردد، لذا ليست نفرات راه يافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفيت) تا پايان شهريور ماه 1392 از طريق همين سايت اعلام خواهد شد. قابل توجه اينكه استخراج نتایج بر اساس بندهاي 2، 3، 5، 6، 7، 8 و 11 از تذكرات آگهی منتشر شده ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

 

مشاهده نمرات آزمون
اطلاعیه شماره ۴ : ( تاریخ اعلان نتایج آزمون استخدامی )

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه 1392 ، در اواخر مرداد ماه سال 1392 از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید .

اطلاعیه 12 تیر ماه 92

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

اطلاعیه 14 فروردین ماه 91

 نتیجه نهایی آزمون استخدامی استانداری زنجان درخرداد ماه سال ۱۳۹۱

اطلاعیه های قبلی

معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استاندارزنجان گفت: آگهی آزمون استخدام ۸۶۰ نفر در این استان به زودی منتشر می شود.
به گزارش ایرنا عادل علیپور روز شنبه در جلشه مشترک معاونان و فرمانداران استان زنجان افزود: آزمون استخدامی در اردیبهشت سال آتی برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر۲۱ نفر اعلام نیاز فرمانداری های شهرستانهای استان زنجان برای استخدام فرزندان شاهد نیز سهمیه ای در نظر گرفته شده است.
معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی استاندار زنجان با بیان اینکه آموزش های ضمن خدمت به کارکنان نهادها ارائه شده است گفت: نظام پیشنهادات استانداری نیز از این پس فعال خواهد شد.
علیپور با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری و حساسیت آن ابراز کرد: با توجه به اینکه در انتخابات سال آتی برگزاری الکترونیکی انتخابا گسترش خواهد یافت باید همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز فراهم و مشکلات مخابراتی رفع شود.
معاون عمرانی استاندار زنجان نیز در این جلسه روند حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران را پرشتاب خواند و گفت: همه مسئولان باید مردم را نسبت به آینده ای روشن امیدوار کنند.
علی اکبر کریمی افزود: دستاوردهای فراوان ملت ایران زمینه رشد،پویایی و نشاط را در کشور فراهم می کند.

استاندار زنجان از جذب ۲ هزار نیرو در سطح دستگاه‌های اجرایی استان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار  مهر، محمد رئوفی‌نژاد در جمع خبرنگاران استان زنجان افزود: امسال سقفی که برای جذب نیرو در استان تعیین شده، قریب به دو هزار نیرو است که درصدی هم تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: ابلاغ این قانون ایجاد نوعی امنیت شغلی برای نیروها و حتی تحصیل‌کردگان دانشگاهی است.

رئوفی نژاد افزود: بحث تبدیل وضعیت نیروهای شاغل در ارگان‌ها بحث مفصلی است که در ماه‌های اخیر با  تأخیر مواجه شد ولی در جلسه‌ای که رئیس جمهور با استانداران داشت تمامی اختیارات جذب نیرو تبدیل وضعیت و حتی آزمون‌های استخدامی به استانداری‌ها و وزارت‌خانه‌ها محول شد.

استاندار زنجان گفت: از همین روز مصوبه فوق در سطح استان اجرایی خواهد شد و تکلیف تمامی دستگاه‌ها برای تعیین وضعیت نیروهای‌شان در چارچوب قانون مشخص است.
رئوفی نژاد با اشاره ارتقا رتبه دو کشوری در خصوص تأثیرگذاری ارتقاء شاخص استان‌ها در جذب سرمایه‌گذار افزود: برای یک سرمایه‌گذار موقعیت استان بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که تعیین مرکز سرمایه‌گذاری به‌عنوان استانی درجه یک، دو و یا سه جهت ایجاد انگیزه سرمایه، مهم است.
استاندار زنجان گفت: با عنایت به این موضوع شرایط برای سرمایه‌گذاری‌ها در استان مهیا شده و طبق آمار طی سه الی چهار سال گذشته زنجان در جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی جزء استان‌های برتر بوده است.
رئوفی‌نژاد با اشاره به این‌که در جذب سرمایه‌گذاری خارجی جزء سه استان برتر کشور هستیم افزود: سرعت سرمایه‌گذاری در استان از سرعت قابل قبولی برخوردار است.
استاندار زنجان افزود: این امر فرصت خوبی برای استان است تا از ظرفیت‌های همه جانبه برای شهروندان و حتی مسئولان جهت توسعه دقیق‌تر شاخص‌ها بهره‌مند شود.
رئوفی‌نژاد ادامه داد: قطعا بر اساس همین شاخصه‌ها است که استان زنجان در یک پروسه زمانی کوتاه از سطح استان‌های درجه دو به یک ارتقاء یابد.
وی  با اشاره به این‌که قطعا این افتخار در تمامی ابعاد استان مؤثر واقع خواهد شد افزود:  امیدواریم مردم استان از این فرصت به حد مطلوب و در شأن خودشان جهت توسعه و تعالی بهره‌مند شوند.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
علی
۱۱:۳۳ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۱

با سلام
ثبت نام کی شروع میشه؟ چطور و کجا ثبت نام کنیم؟
با تشکر

[پاسخ]

شیوا پاسخ در تاريخ بهمن ۲ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ:

با سلام
ثبت نام کی شروع میشه؟ چطور و کجا ثبت نام کنیم؟
با تشکر

[پاسخ]

مهدی
۱۴:۵۹ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۱

با سلام
ثبت نام کی شروع میشه؟ چطور و کجا ثبت نام کنیم؟
لطفا شروع ثبت نام را ایمیل کنید
با تشکر

[پاسخ]

فرشته
۱۸:۰۹ ~ ۲۸ دی ۱۳۹۱

سلام خسته نباشید انشاله که دست ما هم با یاری خدا بعد مدتها یه جای بند شه. فقط لطف کنید بگید کی وکجا ثبت نام کنیم. با تشکر

[پاسخ]

کبری
۱۹:۲۹ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۱

سلام . خوب هستید پس کی شروع میشه این ثبت نام

[پاسخ]

زینب
۱۶:۳۲ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

سلام ممنون میشم زمان ثبت نام رو برای من ایمیل کنید بازم ممنون

[پاسخ]

babak
۲۳:۰۸ ~ ۱۵ فروردین ۱۳۹۲

استخدامی در کار نیست چون همه ی بچه های شهید استخدام می شوند.

[پاسخ]

جواد
۲۳:۳۹ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام زمان ثبت نام ونحوه ثبت نام اطلاع رسانی نشده. زماننش کی هست؟ممنون

[پاسخ]

محمد
۱۱:۳۷ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۲

خواهشااستخدامهای بدون نیازبه کارت پایان خدمتوهم دنبال کنیدمثل سپاه واطلاعات

[پاسخ]

دلاور
۲۰:۴۹ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۲

سلام بچه های شهدا که آزمون نمیدن تا قبول شن<این آزمون برا اونایی که سهمیه ندارن هستش.پس بیخودی نگین که فرزندان جانباز و شهید ………

[پاسخ]

جعفر
۰۹:۴۲ ~ ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

سلام وقت بخیر
چرا زمان ثبت نام رو اعلام نمی کنن؟برای وقت مردم ارزش قائل بشید لطفا.ممنون

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۵۴ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

هی پول بده وتو آزمون ها شرکت کن اما چه فایده وقتی همه این آزمون ها پارتی میخواد

[پاسخ]

رز
۲۲:۱۰ ~ ۱۰ مهر ۱۳۹۲

سلام عزیزان خیالتون راحت همه تون انشاالله یه روز سرکارمیرید،اونم وقت گل نی

[پاسخ]

الی
۱۵:۳۱ ~ ۱۵ مهر ۱۳۹۲

سلام شنیدم به یه عده زنگ زدن ،نمره ی من هم می رسید ولی زنگ نزدن!

[پاسخ]

نام شما
۱۴:۰۳ ~ ۱۳ آبان ۱۳۹۲

با سلام و عرض خسته نباشید . لطفا در مورد عدم دعوت سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان از پذیرفته شدگان استخدامی سال92 پیگیری کنید . با تشکر

[پاسخ]

بهار
۱۲:۵۷ ~ ۹ دی ۱۳۹۲

با سلام
ثبت نام کی شروع میشه؟ چطور و کجا ثبت نام کنیم؟

[پاسخ]