خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » ۹۲ هیئت علمی جدید در دانشگاه آزاد هرمزگان جذب می‌شوند

۹۲ هیئت علمی جدید در دانشگاه آزاد هرمزگان جذب می‌شوند

متن آگهی:

۹۲ هیئت علمی جدید در دانشگاه آزاد هرمزگان جذب می‌شوند

مهدی باقری در گفت‌وگو باخبرنگار تسنیم در بندرعباس، با تشریح عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان، از افزایش ۲۹ رشته جدید در این مرکز علمی آموزشی خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد رشته ۲۰ رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد و ۹ رشته در مقطع  کارشناسی به دانشگاه آزاد اسلامی استان افزوده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه همه مراحل ایجاد این رشته‌ها انجام شده است بیان داشت: راه‌اندازی سه دانشکده علوم انسانی، علوم پایه و منابع طبیعی یکی دیگر از گام‌های مؤثر در افزایش رشته‌های دانشگاهی در سنوات اخیر در استان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با اشاره به راهکارهای ارائه شده برای افزایش کیفیت آموزشی علمی در مراکزآموزش عالی هرمزگان، از چاپ ۱۴جلد کتاب جدید از سال ۹۴ تا کنون توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد هرمزگان خبر داد و افزود: معرفی سایت‌های معتبرعلمی دنیا جهت مراجعه و استفاده دانشجویان از دیگر اقدامات انجام شده در این خصوص است.
باقری با اشاره به عملکرد یکسال گذشته این دانشگاه، از افزایش ۳۶ رشته جدید در این مرکز علمی و آموزشی خبر داد و گفت: از این ۳۶ رشته، ۱۶ رشته کارشناسی ارشد در قشم و ۲۰ رشته در مقطع کارشناسی دانشگاه بین‌المللی کیش  به ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی افزوده شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *