خانه » استخدام در استان قزوین » ۶۰نفر از طریق آزمون استخدامی در دستگاههای اجرایی قزوین جذب می‌شوند

۶۰نفر از طریق آزمون استخدامی در دستگاههای اجرایی قزوین جذب می‌شوند

متن آگهی:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: ۱۹ هزار و ۲۵۱ نفر در کشور از طریق آزمون استخدامی جذب ۱۲ دستگاه اجرایی خواهند شد که از این تعداد۶۰ نفر سهمیه قزوین است
ابوالفضل یاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تعداد ۶۰ سهمیه استخدامی در شش دستگاه اجرایی اداره کل امور مالیاتی استان، اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره کل تعزیرات حکومتی، اداره کل دامپزشکی، اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و سازمان قضایی نیروهای مسلح جذب خواهند شد.
وی تصریح کرد: از تعداد ۶۰ سهمیه استخدامی در تعداد ۴۱ عنوان شغلی نیروی مرد و زن، ۱۸ عنوان شغلی صرفا نیروی مرد و یک عنوان شغلی صرفا نیروی زن جذب خواهند شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین افزود:سهمیه دانشگاه علوم پزشکی استان نیز طی روزهای آتی مشخص و اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه ۳۹ نفر از این نیرو ها در سطح شهرستان قزوین، پنج نفر در سطح شهرستان تاکستان، شش نفر در سطح شهرستان بوئین زهرا، دو نفر در سطح شهرستان آوج، پنج نفر در سطح شهرستان البرز و سه نفر در سطح شهرستان آبیک جذب می شوند افزود: با اعلام سهمیه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی، سهمیه شهرستان های استان نیز مشخص خواهد شد.
وی ادامه داد: ثبت نام  سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی از ۲۸ تیر آغاز شده است.
یاری با بیان اینکه شرایط جذب متقاضیان در فراخوان این آزمون اعلام شده است اظهار داشت: افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
وی تاریخ برگزاری آزمون استخدامی این دستگاهها را روز جمعه ۱۹ شهریور ماه سال جاری ذکر و تصریح کرد: کارت ورود به آزمون استخدامی از روز سه شنبه ۱۶ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
یاری اضافه کرد: مواد این آزمون استخدامی در دو بخش عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک  طراحی خواهد شد ضمن اینکه یک سوم نمره منفی به ازای هر پاسخ غلط در این آزمون در نظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: دروس فنّاوری اطلاعات (مهارتهای ICDL  )،   ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، طلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی و هوش و توانمندیهای عمومی از جمله موارد عمومی آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی هستند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین خاطر نشان کرد: موارد اختصاصی این آزمون استخدامی نیز برای هریک از خوشه های شغلی در جدول شماره یک دفترچه راهنما درج شده است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *