خانه » اطلاعیه های مهم » ۴۸۰۰فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری در سومین آزمون فراگیر

۴۸۰۰فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری در سومین آزمون فراگیر

متن آگهی:

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الله امانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۸ تیرماه امسال آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سطح کشور برگزار خواهد شد و از بین ۱۹ هزار فرصت شغلی، ۴۸۰۰ فرصت شغلی سهم جامعه ایثارگری است.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۵۵ هزار نفر از جامعه ایثارگری در سطح کشور متقاضی شغل هستند و اولویت ما در بنیاد شهید نیز توانمندسازی شغل برای ایثارگران است.
مدیرکل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: به‌منظور رعایت عدالت و شایسته‌سالاری سعی شده برای افراد جویای کار جامعه ایثارگری شرایط برابری را فراهم کنیم لذا در این زمینه در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۴۸۰۰ فرص
امانی گفت: در همین ارتباط ۱۳ دستگاه اجرایی برای جذب افراد جویای کار جامعه ایثارگری آن هم از طریق قبولی در آزمون استخدامی اعلام آمادگی کردند.
این مسؤول با اشاره به وضعیت اشتغال جامعه ایثارگری استان بوشهر نیز گفت: ۲.۵ درصد افراد متقاضی شغل جامعه ایثارگری، مربوط به استان بوشهر است یعنی از بین ۵۵ هزار متقاضی، ۲.۵ درصد در بوشهر هستند.
مدیرکل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: سال گذشته در استان بوشهر ۱۷۵ نفر از جامعه ایثارگری در بخش دولتی و ۱۸۰ نفر نیز در بخش خوداشتغالی مشغول به کار شدند.
امانی اضافه کرد: همچنین در سال گذشته ۱۱ هزار استخدام در بخش دولتی و خصوصی برای جامعه ایثارگری در کل کشور داشتیم.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *