خانه » استخدام در استان کرمانشاه » ۲۹ هزار نفر در ۲۳۳۶ تعاونی استان کرمانشاه اشتغال دارند

۲۹ هزار نفر در ۲۳۳۶ تعاونی استان کرمانشاه اشتغال دارند

متن آگهی:

خبر ۱۱ شهریور ۹۴ – ۲۹هزار نفر در ۲۳۳۶ تعاونی استان کرمانشاه اشتغال دارند 

خبرگزاری تسنیم : داوود یاوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه عمده تعاونی‌های این استان در مناطق مرزی قرار دارد اظهار داشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به مهارت‌آموزی و ایجاد شغل در این استان کمک شایانی کرده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: به کمک آموزش‌ها فنی و حرفه‌ای ۲۰۰ نفر از افراد فاقد مهارت و ۳۰۰ نفز از مقرری بگیران در بخش‌های تولیدی و خدماتی جذب بازار کار شده‌اند.
یاوری از کاهش چشمگیر جلسات کمیسیون امنیت کارگری در استان کرمانشاه در دو سال اخیر خبرداد و بیان کرد: این کاهش با هم‌افزایی، همدلی و مشارکت مناسب شرکای اجتماعی تحقق یافته است و در حال حاضر ۲۲۰ تشکل کارگری و کارفرمایی در تصمیم‌گیری‌های مربوطه حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه اعتبارات مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه ۱۰۰ میلیارد تومان است، گفت: از میزان این اعتبارات تاکنون تنها یک پنجم تخصیص و جذب شده است و کارگروه اشتغال استان نیز ۴۰ میلیارد تومان بیش از مبلغ مذکور برای ایجاد اشتغال در کرمانشاه مصوب کرده است.
یاوری از فعالیت ۹ مرکز اطلاع‌رسانی و کارآفرینی در استان کرمانشاه خبر‌داد و اظهار کرد: در سال گذشته شش مرکز اطلاع‌رسانی و کارآفرینی برای ارتقاء توانمندی و ایجاد شغل به مجموع مراکز استان کرمانشاه افزوده شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه پیرامون نظارت بر فعالیت تعاونی‌ها گفت: با سه هزار و ۳۶۵ مورد بازرسی توسط اتحادیه‌ها، اتاق تعاون و دیگر ارگان‌های مربوطه فعالیت تعاونی‌های استان بررسی و نظارت شده است.
یاوری عنوان کرد: چهار هزار و ۶۰ مورد بازرسی در حوزه حسن اجرای فعالیت‌ها و ۴۲ مورد بازرسی در حوزه کارهای سخت انجام شده است.
وی از برگزاری کارگاه آموزشی برندسازی کرمانشاه برای نخستین بار در سطح کشور خبرداد و بیان کرد: یک شرکت تعاونی توسعه عمرانی در شهرستان سنقر و کلیایی ثبت شده است و شش شرکت دیگر نیز در سایر شهرستان‌ها استان در حال ثبت هستند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *