خانه » استخدام در استان خراسان جنوبی » ۱۸ نفر تا پایان سال در دامپزشکی خراسان جنوبی استخدام می‌شوند

۱۸ نفر تا پایان سال در دامپزشکی خراسان جنوبی استخدام می‌شوند

متن آگهی:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، فرماندار نهبندان از افزایش ۸۸ درصدی اعتبارات این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ۳ میلیارد ریال اعتبار برای انجام خدمات بهداشتی برای شبکه دامپزشکی نهبندان به تصویب نهایی رسید.

نظافت در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان که با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی، برخی مدیران کل و روسای ادارات عضو کمیته برنامه‌ریزی تشکیل شد عنوان کرد: در اعتبارات سال ۹۵ برای اولین بار نگاه ویژه‌ای به شبکه دامپزشکی داشته‌ایم و اعتبارات این شبکه افزایش قابل توجهی داشته است.

وی با بیان اینکه برخی ادارات از جمله دامپزشکی در سال گذشته عملکرد مناسبی به خصوص در جذب اعتبارات ملی داشته‌اند گفت: وظایف این ادارات گسترده، مهم، حیاتی و اثرگذار است که باید به این ادارات بر حسب اهمیت و حساسیت وظایف آنها توجه بیشتری شود.

۱۸ نفر تا پایان سال در دامپزشکی خراسان جنوبی استخدام می‌شوند

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی اظهار داشت: تا پایان امسال ۱۸ نفر پس از آزمون استخدامی جذب کادر پرسنلی دامپزشکی می‌شوند.

علیرضا رفیعی‌پور با اشاره به اشتغال ۴۲ نفر از سال ۹۰ تاکنون در دامپزشکی استان اظهار داشت: تا پایان امسال ۱۸ نفر دیگر در این سازمان استخدام می‎شوند که در صورت تأمین اعتبار مناسب این سهمیه بیشتر می‌شود.

رفیعی‌پور گفت: دامپزشکی استان جزو ادارات برخوردار از نظر نیرو است اما باز هم حدود ۵۰ درصد پست‌های این اداره کل خالی است.

وی افزود: در تمام شهرستانها و بخشهای استان شبکه دامپزشکی وجود دارد اما نیروی متخصص در استان کم است و برای جذب باید از سایر استانها نیرو بگیریم.

اداره کل راهداری و حمل و نقل در استان خراسان جنوبی تشکیل می‌شود

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی از جداشدن مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی خبر داد.

ابراهیم نصری اظهار داشت: در اجرای مصوبه شماره ۵۸۸۲۷۱ ششم تیرماه سال ۹۵ شورای عالی اداری و نامه شماره ۴۷۷۰۲/۷۱ مورخه ۱۸ مرداد امسال معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی جدا و به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی الحاق شد.

وی افزود: این تغییرات به منظور انسجام تشکیلاتی و مدیریت یکپارچه در نگهداری شبکه راهها و اجرای دقیق قوانین و مقررات انجام شد.

نصری بیان کرد: از این پس تمامی امور مربوط به راهداری راههای مواصلاتی و روستایی از اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و واحدهای شهرستانی آن منفک و به همراه تمام وظایف، اختیارات، نیروی انسانی، اعتبارات، امکانات، تجهیزات، خودرو و ماشین‌آلات راهداری به اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان منتقل می‌شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی تصریح کرد: با این تغییرات مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی از این اداره جدا و به اداره کل «راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی» تغییر نام می‌دهد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *