خانه » اطلاعیه های مهم » ۱۷ هزار پرستار سال آینده در کشور استخدام می شوند

۱۷ هزار پرستار سال آینده در کشور استخدام می شوند

متن آگهی:

معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت : این افراد برای فعالیت در بیمارستان های با ضریب اشغال تخت بالا، تازه تاسیس و سوختگی استخدام خواهند شد.
به گزارش پانا از فارس ، دکتر محمد میرزا بیگی در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی حضرت ولی عصر عج فسا تصریح کرد : ۱۴۰ هزار پرستار در بیمارستان های دولتی و خصوصی کشور فعالیت دارند اما در کل کشور ۲۶۰ هزار پرستارکمبود داریم.
رییس سازمان نظام پرستاری کشور همچنین از راه اندازی دفاتر خدمات پرستاری بخش خصوص در سطح کشور برای خدمت به بیماران و افراد مسن خبر داد و افزود: این دفاتر با کسب پروانه فعالیت و صلاحیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با نظارت این وزارتخانه فعالیت می کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز گفت : خدمات رسانی بیمارستان های فوق تخصصی ولی عصر و شریعتی فسا به ۲۲۰ هزار نفر جمیعت شهرستان و بیماران مناطق شرق فارس باعث افزایش ضریب اشغال بالای ۹۵ درصد تخت این بیمارستان ها و کمبود پرستار شده است.
دکتر عسکری افزود: ۴۳۰ پرستار در بیمارستان های فسا فعالیت دارند و بر اساس نیاز سنجی به همین تعداد پرستار نیاز است.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *