خانه » استخدام در استان هرمزگان » استخدام در استان هرمزگان » یکپارچه‌سازی آموزش‌های اشتغال در منطقه پارس جنوبی

یکپارچه‌سازی آموزش‌های اشتغال در منطقه پارس جنوبی

متن آگهی:

خبر ۱ دی ۹۴ : یکپارچه‌سازی آموزش‌های اشتغال در منطقه پارس جنوبی

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، قاسم شهری صبح امروز در دومین جلسه شورای آموزش عالی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اظهار داشت: ارائه آموزش‌های اشتغال به جویندگان کار امری بسیار مهم و ارزشمند است و در این مسیر باید اهتمام ورزیم.
مدیر مجتمع پتروشیمی جم یادآور شد: از آنجا که آموزش همیشه به عنوان یک اولویت اجتناب‌ناپذیر برای همه دستگاه‌ها و مراکز تولیدی و سازمانی شناحته شده، برخورداری از ساختار بودجه‌ای محکم نیز از ضرورت‌هایی است که مدیریت‌های آموزشی باید از آن برخوردار شوند.
شهری خاطرنشان کرد: به لحاظ عملیاتی همیشه آموزش‌ها کمک‌ساز بوده‌اند و از دید کلان ایجاد زمینه‌های مشترک بین شرکت‌های فعال در این منطقه گامی تاثیرگذار در فرآیند یکپارچه‌سازی آموزش‌ها است که منجر به مدیریت و صرفه‌جویی هزینه‌ها نیز خواهد شد.
رئیس برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی شرکت پتروشیمی جم نیز با پراهمیت خواندن مقوله آموزش به ضرورت ایجاد راهبردهای طولانی مدت در امر آموزش اشاره داشت و گفت: هر برنامه‌ریزی در آموزش نیازمند هدفمند‌سازی در تغییر الگوها و رویکردهای رفتاری است که به عنوان یک ضرورت در هر شرکت و یا مجموعه انسانی به آن پرداخته می‌شود.
سعید پارسافر افزود: تجمیع امکانات و مشارکت مراکز آموزشی شرکت‌های فعال در این منطقه یکی از بالاترین دستاوردها برای توسعه آموزشی خواهد بود که بر اساس یک سیاست واحد تلاش دارد همکاری مبتنی بر جدیت را با در نظر گرفتن شیوه‌های اجرایی مختلف هر شرکت، راه را برای آموزش فراگیر در منطقه پارس جنوبی هموار سازد.
در پایان این جلسه ضمن ارایه پرتال آموزشی که با هدف تدوین و متمرکز کردن فعالیت‌های آموزشی شرکت‌ها طراحی شده بود از سوی مدیران آموزشی حاضر در جلسه نظراتی در ارتباط با ایجاد بانک اطلاعاتی، راه‌اندازی کتابخانه دیجیتالی، آموزش پیمانکاران، تعریف ضمانت اجرایی برای وظایف، تدوین استانداردهای آموزشی یکسان، انتقال دانش از افراد بازنشسته نیز ارائه شد که مقرر شد در نشست سوم این شورا در بهمن‌ماه سال جاری بررسی و در صورت موافقت کلی به تصویب برسند.

 خبرگزاری فارس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *