خانه » اطلاعیه های مهم » کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی

متن آگهی:

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی
مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی، تاریخ برگزاری آزمون وهمچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی این سازمان را اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان گفت: داوطلبان آزمون استخدامی این سازمان می توانند از روز چهارشنبه دوم لغایت پنج شنبه سوم مهرماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی سازمان به نشانی www.tamin.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه  وبرگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.
وی افزود: آزمون کتبی استخدامی سازمان تأمین اجتماعی ساعت ۸ صبح روز جمعه چهارم مهرماه سال جاری همزمان در تهران و سایر مراکز استان های سراسر کشور برگزار خواهد شد.
حسینی آذرنوشان تصریح کرد: داوطلبان آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۳ از تاریخ پانزدهم لغایت بیست وپنجم مردادماه سالجاری نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نموده اند.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *