خانه » اطلاعیه های مهم » دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی

متن آگهی:

به گزارش روابط عمومی : درراستای برگزاری آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی که به صورت متمرکز درروز جمعه مورخ ۲۵/۵/۹۲ برگزارخواهدشد،لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون درسایت سازمان فعال گردید.

بنابراین گزارش داوطلبانی که با رعایت شرایط اعلام شده جهت شرکت درآزمون استخدامی ثبت نام نموده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *