خانه » استخدام در استان البرز (کرج) » پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نیازمندان البرز

پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نیازمندان البرز

متن آگهی:

خبر ۸ شهریور ۹۴: پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نیازمندان البرز
چهار میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نیازمندان استان البرز پرداخت شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: این مقدار تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون در بخش های کشاورزی و دامپروری به نیازمندان پرداخت شده است.
علی سالارکیا افزود : تقبل پرداخت یکسال حق بیمه سهم کار فرما توسط کمیته امداد در صنایعی که نسبت به کارگیری مددجویان زیرحمایت این نهاد با کمیته امداد همکاری کنند از سیاست های تشویقی دراین بخش است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *