خانه » استخدام در استان کرمان » پذیرفته شدگان آزمون گل گهر مشغول بکار می شوند

پذیرفته شدگان آزمون گل گهر مشغول بکار می شوند

متن آگهی:

کرمان – پذیرفته شدگان آزمون اخیر استخدامی شرکت معدنی وصنعتی گل گهر بزودی دعوت و مشغول بکار خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر پس از اصلاح ساختار سازمانی و تدوین استراتژی و سیاست های واحد در حوزه منابع انسانی در منطقه گل گهر و همچنین نزدیک بودن به زمان افتتاح طرح های توسعه مقرر شد ۱۰۴ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اخیر که پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه های فنی به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند به منظور تکمیل ساختار نیروی انسانی شرکت های همکار به زودی طبق جدول زمانبندی دعوت به کار شوند.

بنا به اعلام این خبر همانطور که در اطلاعیه های قبلی نیز اعلام شده بود اصلاح ساختار نیروی انسانی شرکت با هدف افزایش بهره وری از مدتها قبل در دستور کار شرکت بوده که با استفاده از نظرات متخصصان و مشاوران در این حوزه چارت سازمانی این شرکت نهایی شده و طرح های توسعه شرکت نیز به زودی وارد مدار تولید خواهند شد و امید می رود به زودی تمام قبول شدگان این آزمون مشغول بکار شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *