خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » ٣٧٠ نفر سهمیه آذربایجان غربی در استخدام آموزش و پرورش است

٣٧٠ نفر سهمیه آذربایجان غربی در استخدام آموزش و پرورش است

متن آگهی:

٣٧٠ نفر سهمیه آذربایجان غربی در استخدام آموزش و پرورش است

به گزارش خبرنگار پانا آذربایجان غربی، «فریدون سیدمصطفوی» روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای ادارات امور مشارکتهای مردمی ، اداره امور شاهد و ایثار گران و اداره تعاون آموزش و پرورش آذربایجان غربی بیان کرد: این استان از نظر تعداد نیروی انسانی جزو سه استان آخر کشور بود.
وی اضافه کرد: طی سفر وزیر به استان که امسال صورت گرفت با افزایش سهمیه استخدامی استان موافقت شد.
سید مصطفوی با اشاره به اخلاق مداری و خلاقیت به عنوان دو شاخصه مهم کار در این نهاد اظهار کرد: آموزش و پرورش نیازمند افرادی پایبند به ارزشهای انقلابی بوده و نیروهای غیر انقلابی در این نهاد جایگاهی ندارند.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی ادامه داد: خلاقیت در این مجموعه از ضروریات بوده و باید کارکنان همه به این مساله اهتمام داشته باشند تا بتوان مسایل موجود را با بهترین راهکارها در اسرع زمان حل و رفع کرد.
وی بیان کرد: ارتقای کیفی فعالیتهای این نهاد همچنان به مانند قبل در دستور کار بوده و در این زمینه از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم.
سید مصطفوی افزود: بانک اطلاعات فرهنگیان نیز که در حال تکمیل و به روز رسانی بوده گامی در راستای تسریع در تصمیم گیریهای آتی است.
وی اظهار کرد: آموزش مستمر مدیران مدارس امسال در دستور کار قرار دارد و مجمع ۶٠ نفری مدیران مدارس نیز تشکیل شده است که هر سه ماه یک بار جلساتی با آنها برگزار می شود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *