خانه » دسته‌بندی نشده » وضعیت بیکاری در ایران بدتر شد!

وضعیت بیکاری در ایران بدتر شد!

متن آگهی:

وضعیت بیکاری در ایران بدتر شد
  صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایران طی سال جاری به ۱۱.۳ درصد برسد که بیشتر از نرخ بیکاری ۱۰.۸ درصدی در سال گذشته است. به گزارش تسنیم، صندوق بین المللی پول در گزارشی موسوم به گزارش چشم انداز اقتصادی جهان از بدتر شدن وضعیت بیکاری در ایران طی سال جاری میلادی خبر داد و پیش بینی کرد نرخ بیکاری در ایران طی این سال به ۱۱٫۳ درصد برسد که بیشتر از نرخ بیکاری ۱۰٫۸ درصدی در سال قبل است.
این نهاد بین المللی پیش بینی کرده است در سال ۲۰۱۷ نرخ بیکاری در ایران اندکی کاهش یابد و به ۱۱٫۲ درصد برسد. صندوق بین المللی پول همچنین رشد اقتصادی ۴٫۵ درصدی را برای امسال و رشد ۴٫۱ درصدی را برای سال ۲۰۱۷ پیش بینی کرده است. نرخ تورم ایران نیز بر اساس پیش بینی این گزارش در سال جاری به ۷٫۴ درصد و در سال آینده به ۷٫۲ درصد خواهد رسید. بر اساس پیش بینی صندوق بین المللی پول تراز حساب های جاری ایران که در سال ۲۰۱۵ معادل ۲٫۱ درصد جی دی پی بوده است در سال جاری به ۴٫۲ درصد جی دی پی افزایش یافته و انتظار می رود این رقم در سال ۲۰۱۷ به معادل ۳٫۳ درصد جی دی پی کاهش یابد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *