خانه » اطلاعیه های مهم » ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان

ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان

متن آگهی:

حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی اداره ‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص کمبود نیروی انسانی در این اداره کل، اظهار داشت: کمبود نیروی انسانی مجموعه وزارت آموزش و پرورش را رنج می‌دهد.
وی با بیان اینکه امسال ۴۶ هزار نفر در آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند، خاطرنشان کرد: تعداد بازنشستگان فرهنگی در شهرستان‌های تهران ۱۷۸۰ نفر است که از مجموعه خارج خواهند شد.
سنجری افزود: وقتی همین ۱۷۸۰ بازنشسته را در ۲۰ ساعت آموزش آنها در هفته ضرب کنیم، حدود ۳۷ هزار ساعت نیروی انسانی نیاز خواهیم داشت.
وی با اشاره به ورود تعدادی نیرو از دانشگاه فرهنگیان به شهرستان‌های تهران،‌ گفت: مقرر است که ۵۰۰ نیرو از دانشگاه فرهنگیان برای مقطع ابتدایی در مهر امسال استفاده شود و ۷۶۸ نیرو هم در بهمن ماه از طریق دانشگاه فرهنگیان به مجموعه شهرستان‌های تهران اضافه خواهند شد.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی اداره ‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در خصوص تعداد بازنشستگانی که در سال جاری از آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران جدا خواهند شد، تصریح کرد: امسال ۱۲۷۴ نفر بازنشسته خواهند شد که ۵۱۰ زن و ۷۶۴ نفر مرد خواهند بود و ۵۰۶ نفر هم مربوط به سالهای گذشته بودند که بازنشستگی خود را تمدید کرده بودند؛ در مجموع ۱۷۸۰ نفر بازنشسته می‌شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *