خانه » اطلاعیه های مهم » ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش در مهر ۹۵

ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش در مهر ۹۵

متن آگهی:

خبر ۱۴ مهر ۹۴ – ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش در مهر ۹۵

خبرگزاری فارس : محمود مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «آیا احکام دانشجو معلمان ورودی سال ۹۳ صادر شد؟»، اظهار داشت: صادر خواهد شد زیرا موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرفته شده است و احکام صادر می‌شود.
وی در خصوص احکام دانشجو معلمان ورودی سال ۹۴ دانشگاه فرهنگیان، گفت: در همین توافق برای دانشجو معلمان ورودی سال ۹۴ هم صحبتهایی انجام شده است تا از بدو ورود شاهد صدور احکام استخدامی آنها باشیم.
مهر محمدی در خصوص اینکه به چه علت امسال فقط پنج هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان می‌شوند، خاطرنشان کرد: ظرفیت دانشگاه بیش از این نیست.
وی افزود: در کنار این پنج هزار نفری که از طریق کنکور جذب می‌شوند، پنج هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی جذب خواهند شد و این دسته از افراد، دوره یکساله را در دانشگاه فرهنگیان سپری می‌کنند.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد برای سال آینده تعداد قابل توجهی فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم؟»، تصریح کرد: بله، زیرا سال آینده تعداد قابل توجهی فارغ‌التحصیل خواهیم داشت و ظرفیت‌های دانشگاه فرهنگیان اکنون تکمیل است.
وی افزود: سال آینده نخستین دوره فارغ التحصیلان را خواهیم داشت که حدود ۱۸ هزار دانشجو معلم از مهر ۹۵ دوره‌های چهار ساله را تمام می‌کنند و وارد آموزش و پرورش می‌شوند.
مهر محمدی با بیان اینکه ۱۸ هزار دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان سال آینده وارد آموزش و پرورش می‌شوند، گفت: به میزانی که از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل می‌شوند، در صورت نیاز آموزش و پرورش می‌توانیم در سقف ۱۸ هزار نفر پذیرش در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. az گفت:

    احکام استخدام فرزندان فرهنگیان بازنشسته آموزش پرورش چی شد؟آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان که رشته های ریست ارومیه نداشت احکامی برای استخدام این فرزندان بخت برگشته نیست؟حکم الهی هم در خصوص این فرزندان در نظر بگیرید!

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *