خانه » اطلاعیه های مهم » واکنش جدید به استخدام‌های بی ضابطه نفتی

واکنش جدید به استخدام‌های بی ضابطه نفتی

متن آگهی:

وزارت نفت نباید حتی یک نفر را بدون برنامه استخدام کند     
یک مقام مسئول با اعلام اینکه وزارت نفت می تواند با قانونمند کردن فرایند دستورات مطالعه نشده دولت گذشته در زمینه استخدام، مانع از استخدام های غیرضروری شود، اعلام کرد: وزارت نفت این فرایند را قانونمند کرده و به هیچ وجه استخدام بی‌برنامه انجام ندهد.
به گزارش پانا نیوز به نقل از وزارت نفت، محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به استخدام های صنعت نفت گفت: با این که دستورات مطالعه نشده دولت گذشته قابل اجراست، اما به نظرم بهتر است وزارت نفت این فرایند را قانونمند کرده و به هیچ وجه استخدام بی‌برنامه انجام ندهد.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر این که وزارت نفت نباید حتی یک نفر غیرضرور را برای این صنعت استخدام کند افزود: این نوع استخدام‌ها باعث بزرگ شدن بدنه دولت و در نتیجه تحمیل بار مالی فراوان خواهد بود.
نماینده مردم خمین و محلات ادامه داد: البته دولت آنچه را که مصلحت است انجام می‌دهد و ما ازسیاست دولت در این زمینه حمایت می‌کنیم.
وی درباره سرمایه‌گذاری در صنایع تکمیلی هم گفت: سرمایه‌گذاری در صنایع تکمیلی پتروشیمی با اولویت مناطق کمتر برخوردار مورد توجه قرار گیرد.
رضایی انگیزه سرمایه‌گذاری در بخش صنایع تکمیلی را خوب دانست و افزود: فراهم شدن بستر سرمایه‌گذاری از سوی وزارت نفت، باعث استقبال سرمایه‌گذاران می‌شود.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور شفاف نبودن سیاستها را در بخش سرمایه‌گذاری از عوامل سلب اطمینان سرمایه‌گذاران خواند و گفت: ضروری است سیاستهای این بخش شفاف و با ثبات تدوین شود.
نماینده خمین و محلات با بیان این که برنامه فعلی وزارت نفت برای توسعه میدان گازی سازنده و مثبت است، افزود: روستاهای حوزه انتخابیه بنده گازرسانی شده و تعداد محدودی که باقی مانده است گازرسانی می‌شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۵ دیدگاه تاکنون.

 1. رضا گفت:

  سلام مقام مسول…سلام
  مقام مسول من ۲۸سالمه وتاالان هراستخدامی رفتم توکتبیش جز چندنفربرتروگاهانفراول بودم ولی نمیدونم چرابعددوهفته که زنگ میزنم میگن انشالله دراستخدامی های بعدی….مقام مسول من یه جوان مجرد پسربیکارم بامعدل الف ازدانشگاه دولتی شما اقای مسول من جزبنیادنخبگانم ولی داره جوانیم تموم میشه وهنوز کارندارم …اقای مسول من بیکارم وشرمنده وخجالت زده بایدسرسفره بابلم بشینم…اینومیفهمی نه خدایش میفهمی که نمیتونی توصورت مادرپیرت نگاه کنی که باهزار امیدبزرگش کرده که دامادش کنه برسرزندگیش ونوشوببینه…ولی پسرش داره پیرمیشه ولی هنوز پسره…هرچندسالهاس پیرشده….اقای مسول خدایش شرف داری که اینطوری میگی استخدام هزینه داره ولی اون ولخرجی های امثال شماهزینه نیست…جای چاپلوسی ازهمدیگه به دردل ماگوش بدین…اقای مسول من توهمین ازمون مثلا استخدامی نفت جزنفرات برترشدم ولی چی شد…اقای مسول پس پولی که ازاین همه بدبخت امثال من بیکارگرفتین چی…یه ابم روش خردین…افرین برشمانمایندها….افرین برمسولین دولتی وافرین برمسولین نظارتی افرین….به خدای احد و واحداگراعتقاد دارین که شک دارم…این دنیاکه هیچ ولی اون دنیابایدجواب تمام کم کاریها…پارتی بازیا رانت خاریها روبه من وامثال من بدین…بی صبرانه منتظردیدارتم…امیدوارم این شکوایه روچاپ کنین….ودرپایان دوستام بیکارم باخوندن این متن برام دعاکنین….چون خداتو دلای شکسته است چون میدونم دل همتون شکسته ازاین وضعیت….

  [پاسخ]

 2. امیر عباس گفت:

  سلام مقام مسئول
  شما برو یک نگاهی به رشته هایی که میخواین استخدام کنین بنداز!!!
  توی شرکت نفت رشته مامایی هم دارین استخدام میکنین ولی رشته مهندسی نفت نمی خواین؟؟؟؟
  والا خیلی حرفه!!!
  پس تکلیف امثال من که رشته مهندسی نفت خواندن چیه؟؟
  کجا بریم سر کار؟؟؟

  [پاسخ]

 3. امیر گفت:

  ممنونم از شما مقام مسئول.کم درد سر کشیدیم و درس خوندیم کم خون دل خوردیم تا قیول بشیم؟ باشه نگذارید ما هم به نون و نوایی برسیم.
  آره ما رو نفرستید سر کار تا جا برای فرزندان شما باشد
  با آرزوی پیروزی تمام مسلمین

  [پاسخ]

 4. سیما گفت:

  سلام شرایط استخدام رابیان کنید ممنون

  [پاسخ]

 5. سجاد گفت:

  این مقام مسئول لگه بچه خودش هم تو این آزمون قبول میشد همین حرفو میزد.آره راست میگه بنده خدا!!بچه های اینا که درد بیکاری بچه های مردم رو نمیکشن، بایدهم این حرفارو بزنه این مقام مسئول.مسئول محترم شما اگه دلت به حال این نظام میسوزه جلوی هزینه های بیخودی که تو ادارت داری انجام میدی رو بگیر،با ماشین دولتی تو خیابون میچرخی و میری مسافرت جلوی این چیزا رو بگیر نه جلوی استخدامی جوونایی که با هزار امید و آرزو اومدن زحمت کشیدن و تو این آزمون قبول شدن.برو جلوی سمی ناهارات رو بگیر.حاضرم قسم بخورم بچه همین مقام مسئول بدون آزمون استخدامی و با استفاده از رابطه استخدام شده که آقا اینجوری حرف میزنه.مقام مسئول محترم شما راست میگی!!! چون امروزه جذب بدنه دولت شدن، اونهم بدون آزمون مد شده،شما مقام مسئول تعجب کردین و بایدم جلوی اینجور استخدامیهارو بگیرین.چون دورو اطرافیان شما بیکار میشن.مقام مسئول بیش از حدمحترم،برو یخرده از خدات بترس.
  و من الله التوفیق

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *