خانه » استخدام در استان زنجان » نیمه دوم آذر ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های زنجان

نیمه دوم آذر ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های زنجان

متن آگهی:

نیمه دوم آذر ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های زنجان

زنجان-معاون مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استان زنجان از ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان در نیمه دوم آذر سال جاری خبر داد.
نادر احمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر افزود: این آزمون همزمان با سراسر کشور نیمه نخست دی امسال برگزار می شود و طی آن حدود ۱۰۰ نفر در ۲۱ شهرداری تابعه استان استخدام می شوند

به گفته وی آزمون استخدامی دو مرحله ای است، در مرحله نخست آزمون تخصصی کتبی و سپس مصاحبه تخصصی و عملی انجام می شود.

احمدی امور عمرانی، حسابداری، متصدی دفتری، آتش نشان، روابط عمومی، شهرسازی، فناوری اطلاعات، فضای سبز، سرمایه گذاری، حمل و نقل و برنامه و بودجه را از رشته های مورد نیاز در شهرداری های تابعه استان برشمرد.

وی با بیان اینکه اولویت با نیروهای قراردادی شاغل در شهرداری ها و افراد بومی است یادآور شد: شرایط ثبت نام به زودی از طریق پورتال استانداری زنجان اطلاع رسانی می شود.

لینک خبر

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *