خانه » اطلاعیه های مهم » نتایج آزمون استخدامی به صورت مکتوب اعلام شود

نتایج آزمون استخدامی به صورت مکتوب اعلام شود

متن آگهی:

خبر ۶ اردیبهشت ۹۴ – نتایج آزمون استخدامی به صورت مکتوب اعلام شود
 نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی گفت که نتیجه آزمون‌های استخدامی مثل کنکور سراسری به صورت مکتوب اعلام شود.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، قاسم احمدی لاشکی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک روز شوراها، روز کارگر و روز معلم گفت: مجوز استخدامی برای استخدام پیمانی به شماره ۱۱۰۴۵۵۰ مورخ ۲۱/۱۲/۹۰ منتشر شد و اعلام کردند عده‌ای آزمون بدهند که آزمون در تاریخ ۱۱/۱۲/۹۱ برگزار شد.
او ادامه داد: اعلام شد کسانی که در آزمون قبول شدند باید مشغول کار شوند. که این مساله جزو ملزومات بود. اما نکاتی در این مورد مطرح می‌شود اولا آزمونی که گرفته شد باید نفرات برتر سر کار می‌رفتند و دوم این که در آزمون‌هایی که اعلام شد مشخص شده بود چه شهرستان‌هایی در چه رشته‌هایی باید جذب شوند. اما این اتفاق نیفتاد.
احمدی لاشکی توضیح داد: به عنوان مثال در شهرستان نوشهر چهار نیاز در رشته‌های مختلف عنوان شده بود اما کسانی که جذب شدند دو برابر شده و رشته‌هایی که اعلام شده جذب نشده‌اند. یعنی احتمالا عده‌ای سوگولی هستند و این آزمون‌ها تشریفاتی است.
نماینده نوشهر تاکید کرد:‌ اگر قرار باشد آزمون برگزار کنیم و هزینه‌ای هم از جوانان بگیریم و همانهایی که شرکتی هستند دوباره جذب شوند آزمون معنا ندارد.

خبر ۲۴ اسفند ۹۳ – نهایی شدن وضعیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی مازندران

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران حسن خیریانپور روز یکشنبه با اشاره به آغاز به کار ۶۰۰ نفر از پذیرفته شدگان ازمون استخدامی سال ۱۳۹۱ تا پایان هفته جاری افزود: بر اساس مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۱/۹۳ صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در سال ۱۳۹۰ تعداد دو هزار و ۵۰۰ سهمیه استخدامی به دستگاه های اجرایی استان مازندران اختصاص یافت که استانداری مازندران نسبت به توزیع سهیمه بین ۲۲ دستگاه اجرایی استان اقدام و آزمون استخدامی به تعداد ۶۴۴ سهمیه استخدامی برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران برخی از مشکلات اداری فرا استانی را دلیل تاخیر در جذب پذیرفته شدگان اعلام کرد و افزود: با پیگیری های متعدد استانداری تعداد ۶۰۰ سهمیه مربوط به پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق الذکر در بین دستگاه های اجرایی مورد نظر توزیع گردید تا از طریق سامانه کارمند ایران نسبت به ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان و دریافت شماره مستخدم و شروع به کار افراد تا پایان سال جاری اقدام نمایند.
حسن خیریانپور با بیان اینکه از مجموع ۷۶۳ سهیمه ایثارگران اختصاص یافته به استان مازندران تا کنون فرآیند استخدام ۳۶۹ نفر شامل دریافت شماره مستخدم و گزینش آنها به اتمام رسیده است گفت : تعداد ۳۹۵ سهمیه از سوی استانداری در حال پیگیری از مراجع ذیصلاح می باشد که انتظار است تا پایان هفته جاری سهمیه های مذکور دریافت شود

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *