خانه » اطلاعیه های مهم » نتیجه اولیه آزمون دستیاران دستگاه های اجرایی اعلام شد(اطلاعیه جدید سنجش)

نتیجه اولیه آزمون دستیاران دستگاه های اجرایی اعلام شد(اطلاعیه جدید سنجش)

متن آگهی:

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال ۱۳۹۴)

پیرواطلاعیه مورخ ۹۵/۰۳/۱۷ این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نیاز در قسمت ویرایش اطلاعات (از تاریخ ۹۵/۰۳/۱۸ لغایت ۹۵/۰۳/۲۰)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضای برخی از داوطلبان مذکور و همچنین اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تمهیداتی فراهم گردیده تا داوطلبانی که تاکنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاریخ ۹۵/۰۴/۰۱ الی ۹۵/۰۴/۰۸ با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبیل رتبه کشوری، سالی که در آزمون شرکت کرده و رتبه مذکورراکسب نموده اند وعنوان گروه آزمایشی که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذکور اقدام نمایند.


برای مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ خرداد ۹۵: نتیجه اولیه آزمون دستیاران دستگاه های اجرایی فردا اعلام می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور اسفندماه ۹۴ صبح فردا سه شنبه ۱۸ خرداد ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتیجه اولیه آزمون کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور اسفندماه ۹۴ به صورت کارنامه تنظبم و این کارنامه صبح فردا منتشر می شود.

وی افزود: داوطلبان در این آزمون می توانند برای مشاهده و دریافت کارنامه از طریق شماره پرونده، شماره داوطلبی و یا اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: برای شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه های جرایی کشور در اسفندماه ۹۴ تعداد ۶ هزار و ۸۴۸ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۳ هزار و ۵۰۷ معادل ۵۱.۲۱ درصد زن و تعداد ۳ هزار و ۳۴۱ نفر معادل ۴۸.۷۹ درصد مرد بودند.

وی افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده این آزمون در بعد از ظهر جمعه ۲۱ اسفند در ۳۱ شهر برگزار شد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: از تعداد ۶ هزار ۸۴۸ نفر داوطلب که در آزمون ثبت نام کردند تعداد ۵ هزار و ۵۳۲ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و تعداد ۱ هزار و ۳۱۶ نفر غایب بودند. در واقع ۸۰.۷۸ درصد حاضر و ۱۹.۲۲ درصد غایب بودند.

وی یادآور شد: از تعداد حاضرین در جلسه آزمون تعداد ۲ هزار و ۸۶۹ نفر معادل ۵۱.۸۶ درصد زن و ۲ هزار و ۶۶۳ نفر معادل ۴۸.۱۴ درصد مرد بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

اطلاعات تماس

  • نشانی: گلشهر جنوبی – میدان ۹ دی – بلوار سوم خرداد – مجتمع کارمانیا
  • تلفن: 02634328740
  • ایمیل: stekhdam6630@gmail.com
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *