خانه » استخدام در استان گیلان » نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آتش نشانی شهرداریهای استان گیلان

نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آتش نشانی شهرداریهای استان گیلان

متن آگهی:

نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آتش نشانی شهرداریهای استان گیلان اعلام شد.

ساحره میر سیدی مدیر کل دفتر امور شهری و شورا ها و رییس کمیته نظارت بر آزمون استخدامی شهرداریهای استان از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آتش نشانی شهرداریهای استان گیلان خبر داد و افزود: پذیرفته شدگان آزمون از محل مجوز استخدامی شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵ مورخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و نامه شماره ۵۲۸۶۰ مورخ ۹۳/۱۱/۲۹سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور پس از برگزاری آزمون علمی و تخصصی ، عملی اعلام که افراد مذکور پس از گذراندن مراحل گزینش به صورت پیمانی در شهرداری ها استخدام خواهند شد.
وی در ادامه به پذیرفته شدگان توصیه کرد: هر گونه اطلاع رسانی پیرامون مراحل بعدی استخدام از طریق وسایل ارتباطی به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد لیکن از مراجعه حضوری به استانداری، شهرداریها و سازمانهای آتش نشانی خودداری نمایند.
در خاتمه مدیر کل دفتر امور شهری و شورا ها از مجریان برگزاری این آزمون از جمله سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت و اداره ورزش و جوانان بواسطه همکاری شایان توجه در برگزاری آزمون مذکور تقدیر و تشکر کرد.

نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی آتش نشانی رشت

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

آتش نشانی های شهرداریهای: بندر انزلی، رودسر، کومله، لوندویل، لیسار، مرجقل و خشکبیجار

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *