خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج نهایی نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی

اعلام نتایج نهایی نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی

متن آگهی:

اعلام نتایج نهایی نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی؛ چهارشنبه ۱۸ آذر
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی، اولین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای ۹۴ در روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی میزان، حسین توکلی درباره اعلام نتایج نهایی اولین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اظهار کرد:با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص نتایج نهایی اولین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی کشور در روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: همچنین نتایج نهایی اولین  آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای  سال ۹۴  بر اساس برنامه زمانی مربوطه، در روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور  قرار خواهد گرفت.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *