خانه » دسته‌بندی نشده » نتایج اولیه فراخوان تاسیس دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام شد

نتایج اولیه فراخوان تاسیس دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام شد

متن آگهی:

آگهی استخدام شرکت صنایع پنتان شیمی

دبیر دفاتر پیشخوان دولت گفت: اسامی ۴۹۹ نفر از متقاضیان واجد شرایط ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان دولتی و غیردولتی اعلام شد.

  • عنوان خبر: اعلام نتایج دفاتر پیشخوان

——————————————————————————————————————————-

متن خبر
دبیر دفاتر پیشخوان دولت گفت: اسامی ۴۹۹ نفر از متقاضیان واجد شرایط ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان دولتی و غیردولتی اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، دل آرام ابوترابی در این باره اظهارداشت: نتایج اولیه فراخوان ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و اسامی واجدان شرایط اولیه شرکت در آزمون از طریق سامانه فراخوان اعطای پروانه دفاتر پیشخوان به آدرس www.pishkhan-qz.ir اعلام شده است.
ابوترابی یادآورشد: از مجموع افراد ثبت نام شده تعداد، ۱۷ متقاضی به دلیل عدم ارسال مدارک مطابق دستورالعمل فراخوان، ۲۹ متقاضی به سبب نداشتن شرایط لازم، ۴۱ متقاضی به دلیل عدم تطابق محل سکونت با کد انتخابی برابر مقررات حذف و ۴۹۹ متقاضی واجد شرایط اولیه نیز برای آزمون معرفی شدند.
وی تصریح کرد: مدارک ارسالی تعدادی ازمتقاضیان هم دارای نقص اساسی است که حداکثر تا تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه  فرصت دارند تا با مراجعه به دفتر انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان به آدرس قزوین، خیابان تهران قدیم، کوچه آرام، پلاک ۱۱۷، نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنند درغیر این صورت کارت ورود به جلسه آزمون برای آنان صادر نخواهد شد.
ابوترابی یادآورشد: تمام  کسانی که اعتراض ویا شکایتی دارند حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت www.pishkhan-qz.ir نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند و بعد از مهلت یاد شده هیچگونه اعتراضی پذیرفته نیست.
این مسئول زمان برگزاری آزمون الکترونیکی را روز۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه  سال جاری اعلام کرد و افزود: اطلاعات مربوط به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و ساعت برگزاری آزمون به تفکیک مناطق، به زودی از طریق آدرس اینترنتی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *