خانه » استخدام در استان اصفهان » نحوه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان اصفهان

نحوه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان اصفهان

متن آگهی:

اطلاعیه ۲۸ فروردین ۹۶: نحوه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان اصفهان 

قابل توجه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش

باطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان  مرحله علمی و مصاحبه (یک برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی آموزش و پرورش می رساند از تاریخ ۲۹ /۰۱/ ۱۳۹۶   با در دست داشتن اصل مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی) و پرینت کارنامه قبولی به کارشناسی استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه  و ضمن دریافت معرفینامه از این اداره کل ،  حداکثر تا تاریخ ۳۱/ ۰۱ / ۱۳۹۶ خود را به منطقه /شهر پذیرفته شده جهت تشکیل پرونده و مراحل بعدی ؛ معرفی نمایند .

زمان مراجعه :

آقایان : سه شنبه مورخ  ۲۹/ ۰۱ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴

خانم ها : چهارشنبه مورخ  ۳۰/ ۰۱ / ۱۳۹۶ و پنج شنبه مورخ  ۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۶ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳


اطلاعیه ۲۸ دی ۹۵: جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصفهان اعلام شد.

 ه اطلاعیه جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش اصفهان


اطلاعیه ۲۶ دی ۹۵: مدارک مورد نیاز جهت بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اصفهان اعلام شد.

قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت (مرحله علمی )آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش

مدارک مورد نیاز جهت بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه و معاینات پزشکی

مدارک مورد نیاز جهت بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه و معاینات پزشکی به شرح ذیل می باشد:

ضمنا ً  به اطلاع پذیرفته شدگان می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی  متعاقباً از طریق همین سامانه اعلام خواهد گردید

مدارک مورد نیاز:  (به ترتیب ذیل در پوشه سفید رنگ درج گردد)

 • پوشه فنردار  دو  فقره  (سفید و آبی رنگ)
 • چهار  قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری و پشت نویسی شده  (عکس ها بدون روتوش و  زمینه سفید باشند)
 • اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و تصویر آن (برادران)
 • اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد” شغل- محل انتخابی”) و یک برگ تصویر آن (هرگونه گواهی به جزء گواهی اعلام شده در این بند مورد پذیرش نخواهد بود)
 • اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین ( تاریخ نامه در سال جاری باشد)
 • در خصوص داوطلبانی که دارای  سوابق غیر رسمی دولتی در ارگانهای دولتی می باشند : اصل سوابق  خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است می بایستی با نامه رسمی از ارگان مربوطه و به تایید عامل ذیحساب آن ارگان مربوطه ارائه گردد .
 • اصل مدارک مثبته مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق با یکی از ده بند شرایط بومی بودن اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور
 • پرینت کارنامه آزمون استخدامی
 • اصل نامه بنیاد شهید (مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری)

مدارک مربوط به نخبگان:

 • قهرمانان اول تا سوم مسابقات قهرمانی المپیک و بازیهای آسیایی ، قهرمانی جهان و قهرمانی کشور که از سوی کمیته ملی المپیک معرفی می شوند ، برگزیدگان نفرات اول تا سوم مسابقات معتبر قرآنی (داخلی – بین المللی ) با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دارندگان نشان طلایی کشوری المپیادهای دانش آموزی در رشته مرتبط با معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد ، برگزیدگان رتبه های اول تا سوم جشنواره های معتبر ( خوارزمی ، خوارزمی جوان ، رازی ، فارابی ) در رشته و یا گروه آزمایشی مرتبط ، مخترعین که دارای ثبت اختراع از اداره کل مالکیت صنعتی ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشند ، برگزیدگان رتبه های آزمون سراسری (دوره کارشناسی از میان نفر اول تا ۱۰۰گروه ریاضی و فیزیک – نفر اول تا ۵۰علوم تجربی – نفر اول تا ۲۰ علوم انسانی و هنر) با ارائه اسناد و مدارک معتبر در روز مصاحبه از امتیازات لازم (۵امتیاز ) در قسمت مربوطه برخوردار خواهند شد .

ضمنا ً  به اطلاع پذیرفته شدگان می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی  متعاقباً از طریق سامانه http://isf.medu.ir اعلام خواهد گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *