خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

متن آگهی:

اطلاعیه ۱۵ مهر ماه

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان تا ۲۱ مهرماه
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان یک‌شنبه ۲۱ مهرماه جاری اعلام می‌شود.
علیرضا آموزنده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: پس از برگزاری آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی کمیته آزمون دانشکده ادامه روند کار استخدام را در حال انجام است.
وی افزود: نتایج اولیه آزمون و اسامی پذیرفته‌شدگان در مرحله آزمون کتبی این دانشکده هم‌اکنون آماده شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: نتیجه یک و نیم برابر ظرفیت دانشکده علوم پزشکی در اوایل هفته آینده و تا روز یکشنبه اعلام خواهد شد.
آموزنده تصریح‌ کرد: کمیته آزمون اسامی پذیرفته‌شدگان این مرحله را به گزینش دانشکده اعلام کرده است تا با پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه تماس گرفته شود.
وی اضافه‌ کرد: علاوه بر این اسامی پذیرفته‌شدگان یک و نیم برابر ظرفیت دانشکده علوم پزشکی در سایت دانشکده نیز قرار خواهد گرفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان خاطرنشان‌ کرد: در این مدت با افرادی که مدارک آنها نواقص و مشکلاتی داشت نیز تماس گرفته شد و درخواست شد تا نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
وی افزود: پس از اعلام نتایج نفرات پذیرفته‌شده براساس ضوابط اعلام شده برای ادامه مراحل روند استخدامی خود به گزینش دانشکده ارجاع داده خواهند شد.

اطلاعیه قبلی

معاون دانشکده علوم پزشکی آبادان:  نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان هفته آینده اعلام می‌شود .
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان که روز گذشته برگزار شد، هفته آینده اعلام می‌شود.
علیرضا آموزنده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در سلامت کامل برگزار شده و نتایج آن نیز هفته آینده اعلام می‌شود.
وی با اشاره به نحوه اعلام نتایج این آزمون استخدامی اضافه کرد: شرکت‌ کنندگان در آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌توانند با مراجعه وب‌سایتی که در آن ثبت‌نام کرده بودند، نتایج را مشاهده کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان در ادامه از جزئیات آزمون استخدامی این مجموعه گفت و خاطرنشان کرد: برای شرکت در آزمون مذکور تعداد یک هزار و ۷۶۷ نفر شرکت کرده که در روز برگزاری؛ ۲۷۰ نفر غایب بودند.
وی تصریح کرد: بیش از یک‌هزار و ۷۰ نفر از شرکت‌کنندگان در آزمون را خانم‌ها و حدود ۷۰۰ نفر را آقایان تشکیل می‌دادند.
آموزنده در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان عنوان کرد: این آزمون در حالی برگزار شد که تعداد ۶۰ نفر از کارمندان دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان مراقب در محل برگزاری آزمون حضور داشتند.
وی ضمن اعلام این موضوع که آزمون با هماهنگی‌های صورت گرفته با اورژانس، اداره برق، آتش‌نشانی و نیروی انتظامی آبادان برگزار شد، گفت: چیزی حدود ۵۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان در این آزمون را متقاضیان تصدی پست حسابداری تشکیل می‌دادند.
این مقام مسئول دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان در پایان اضافه کرد: با برگزار شدن آزمون، حصول نتایج و عبور از مرحله گزینش، ۹۰ نفر در آبادان، خرمشهر،هندیجان، ماهشهر و شادگان، جذب دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی آبادان می‌شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *