خانه » اطلاعیه های مهم » تاریخ مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

تاریخ مصاحبه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مهاباد

متن آگهی:

 ۸  آبان ۹۲ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کتبی  استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد

مصاحبه های استخدامی  این شرکت از مورخ ۱۳ آبان ۹۲ در محل دفتر مرکزی پتروشیمی باختر آغاز خواهد شد. جهت اطلاع از تاریخ و ساعت  مراجعه به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://mapc.ir/interview.aspx

آدرس و مدارک مورد نیاز

خبر ۱۶ مهر ماه ۹۲ – داوطلبان محترم جهت اطلاع از نتیجه آزمون کتبی از ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخ ۹۲/۷/۱۶ به سایت مراجعه نمایند. لینک اعلام نتایج

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *