خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

متن آگهی:

اطلاعیه استخدامی سازمان دامپزشکی کشور

بدینوسیله به اطلاع می رساند : متقاضیان استخدام در سازمان دامپزشکی کشور که نام آنها در فهرست سه برابر ظرفیت استخدامی از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام شده است، ملزم هستند با در دست داشتن مدارک مشروح ذیل براساس جدول راهنمای زمانبندی پیوست، در تاریخ های ۲۸ تا ۳۰ مرداد ماه سال جاری به ادارات کل دامپزشکی استان محل برگزاری مصاحبه حضوری مراجعه کنند . بدیهی است عدم مراجعه افراد در مدت مقرر به هر علت به منزله انصراف آنان از تقاضای استخدام تلقی می شود.
۱-اصل و کپی شناسنامه از تمام صفحات
۲-اصل و کپی کارت ملی
۳-اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهینامه موقت
۴-اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم فیزیکی (برای برادران)
۵-اصل گواهی و مستندات مرتبط با ایثارگران برای متقاضیان استفاده از سهیمه مربوط
۶-اصل گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی ( برای معلولین عادی داوطلبان متقاضی های استفاده از سهمیه)
۷-اصل گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسنامه برای کارمندان قراردادی
۸-اصل مدارک و مستندات مربوط به بومی بودن داوطلب
اداره کل امور اداری ، رفاه و پشتیبانی

برای دریافت فایل زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک کنید


زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد

زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران -ایرنا -معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور فرآیند برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سال ۹۴ این سازمان را اعلام کرد.
زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد
به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان پزشکی قانونی، مهدی فروزش ، افزود: پذیرفته شدگان در آزمون کتبی باید طبق اطلاعات مندرج در اطلاعیه این سازمان ، جهت انجام مصاحبه های تخصصی طی روزهای شنبه تا سه شنبه (۲۴ تا ۲۷ مرداد) به سازمان پزشکی قانونی کشور مراجعه کنند.
به گفته فروزش، براساس این اطلاعیه مصاحبه تخصصی طی روزهای شنبه تا سه شنبه از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه ۹۴ برگزار خواهد شد. کنترل مدارک پذیرفته شدگان و مصاحبه تخصصی به صورت همزمان انجام می شود و پذیرفته شدگان لازم است راس ساعت ۸:۳۰ صبح روزهای اعلام شده با در دست داشتن اصل و یک برگ تصویر مدارک شخصی و تحصیلی به نشانی تهران ، ضلع جنوبی پارک شهر ، خیابان بهشت ، کوچه میثاق سازمان پزشکی قانونی کشور مراجعه کنند.
فروزش افزود: بر اساس اطلاعیه یاد شده ، مدارک یاد شده شامل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت ویژه آقایان، مدرک تحصیلی، گواهی پایان طرح نیروی انسانی (در صورت مشمول بودن)، مدارک ایثارگری (در صورت استفاده از سهمیه ایثارگری)، مدارک بومی (در صورت استفاده از سهمیه بومی)، گواهی مدت اشتغال به صورت قراردادی از دستگاه اجرایی مربوطه (در صورت استفاده از سهمیه کارکنان قراردادی دستگاه ها) و یک قطعه عکس ۳ در ۴ است.
وی گفت: این اطلاعیه تاریخ مصاحبه پذیرفته شدگان را به نیز اعلام کرد بدین ترتیب که روز شنبه ۲۴ / ۵ / ۹۴ ، مصاحبه برای پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های میانه، ارومیه، شاهین دژ، پارس آباد، گرمی، فردیس، ایلام، آبدانان، بوشهر، دشستان، ماهشهر، سبزوار مصاحبه انجام می شود.
همچنین روز یکشنبه۲۵ / ۵ / ۹۴، پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های دامغان، زاهدان، زابل، لار، فسا، رفسنجان، سنندج، سقز، قروه، بویراحمد و روز دوشنبه ۲۶ / ۵ /۹۴ هم پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های خرم آباد، بروجرد، ساوه، میناب، بندرعباس، اسدآباد – نهاوند و کارشناس آزمایشگاه غذا، دارو و بهداشتی در شهرستان های اصفهان و کرمانشاه (دکترا و کارشناسی ارشد) مصاحبه خواهند داشت.
معاون پزشکی قانونی ادامه داد: در این اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک متخصص (پزشکی قانونی) در شهرستان های اردبیل، لردگان، بیرجند، فردوس، بجنورد، قم، گرگان، گنبدکاووس، یزد و پزشک متخصص (روانپزشک) درشهرستان های شهرکرد و مشهد روز سه شنبه ۲۷ / ۵ / ۹۴ اعلام شده است.


ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگهای اجرایی اعلام شد:

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *