خانه » استخدام در استان بوشهر » اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال ۹۲

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال ۹۲

متن آگهی:

اطلاعیه شماره ۱

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادی مورخ ۲۰ و ۲۱/۴/۹۲
بدین وسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون قراردادی مورخه ۲۰ و ۲۱/۴/۹۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می‌رساند که پذیرفته شدگان مذکور جهت انجام مصاحبه تخصصی با توجه به برنامه تنظیمی که متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد مراجعه و نسبت به تاریخ و محل انجام مصاحبه خویش مطلع شوند.

 

اطلاعیه شماره ۲

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادی مورخ ۲۰ و ۲۱/۴/۹۲
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان استخدام قراردادی مورخه مذکور که به نتیجه مرحله اول آزمون مربوطه اعتراض دارند می‌توانند درخواست خود را لغایت مورخه ۱۲/۸/۹۲ بصورت کتبی به دبیرخانه کمیته آزمون استخدامی دانشگاه تحویل نمایند. ضمناً به اعتراض‌های که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

نتایج آزمون:

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول دیپلم

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول لیسانس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *