خانه » استخدام در استان سمنان » اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شاهرود

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شاهرود

متن آگهی:

فهرست اولیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام قراردادی مورخ ۱۷/۷/۹۴ دانشگاه صنعتی شاهرود

اولویت های آزمون استخدام نیروی قراردادی دانشگاه با توجه به نمرات مکتسبه و سهمیه های لحاظ شده به شرح پیوست جهت مصاحبه عمومی و تخصصی اعلام می گردد. بدیهی است انعقاد قرارداد با افراد پذیرفته شده بعد از مصاحبه و طی فرآیند گزینش منوط به اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواهد بود. زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی حسابدار، کارشناس آزمایشگاه فیزیک شیمی و مکانیک خاک ۱، کارشناس آزمایشگاه کشاورزی ۱ و کارشناس آزمایشگاه کشاورزی ۲ پیوست می باشد و زمانبندی مصاحبه سایر رشته های شغلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده اسامی قبول شدگان اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *