خانه » استخدام در استان زنجان » نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی زنجان مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱

نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی زنجان مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱

متن آگهی:

زمان اعلام نتایج آزمون استانداری زنجان سال ۹۱

لیست سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ دستگاههای اجرایی استان زنجان

 

  • عنوان خبر : اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی زنجان

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه شماره ۷

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند پیرو اطلاعیه شماره ۶ و با عنایت به بررسی مدارک داوطلبان و همچنین موافقت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با کاهش حدنصاب آزمون عمومی در برخی از رشته های شغلی، بدینوسیله لیست نهایی سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون (راه یافته‌گان به مرحله مصاحبه تخصصی) به تفکیک دستگاههای اجرایی، رشته‌های شغلی و محل جغرافیایی خدمت به شرح زیر اعلام می‌گردد.

قابل ذکر است که نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

« همچنین به اطلاع می‌رساند برای آگاهی از نتیجه مصاحبه و نمره نهایی خود با دستگاه اجرایی شغل مورد تقاضا تماس حاصل نمائید ».

تذکر: جهت رفع هرگونه ابهام و یا اشکال فقط از طریق دستگاه اجرایی شغل مورد تقاضا اقدام نمائید.

جهت مشاهده نتایج دستگاه های اجرایی استان زنجان اینجا کلیک کنید

متن اطلاعیه شماره ۶

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند پیرو اطلاعیه شماره ۵ مبنی بر اعلام نمرات آزمون، بدینوسیله لیست سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون (راه یافته‌گان به مرحله مصاحبه تخصصی) به تفکیک دستگاههای اجرایی، رشته‌های شغلی و محل جغرافیایی خدمت به شرح زیر اعلام می‌گردد.

داوطلبان گرامی قبل از مشاهده نتایج توجه به نکات زیر ضروری است :

۱-  استخراج نتایج بر اساس مندرجات آگهی استخدام  بوده و با رعایت سهمیه‌های پنج درصد سایر ایثارگران، سه درصد معلولین و همچنین دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مربوطه صورت گرفته است. بدین ترتیب که ابتدا متقاضیان بومی (محل جغرافیایی رشته‌های شغلی آگهی شده) که حداقل شصت درصد (۶۰% ) نمره عمومی لازم را کسب کرده‌اند، به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب گردیده‌اند و در صورت عدم تکمیل سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی، از داوطلبان  غیربومی سایر شهرستان‌های استان که حائز حد نصاب نمره عمومی شده‌اند و متقاضی همان رشته شغلی و محل جغرافیایی بوده‌اند به ترتیب بالاترین نمره تخصصی انتخاب صورت پذیرفته است. همچنین با عنایت به اینکه صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق داشت، داوطلبان غیربومی استان انتخاب نشدند.

۲- قابل ذکر است که نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

۳- زمان و مکان انجام مصاحبه از طریق دستگاه‌های اجرایی مربوطه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۴- داوطلبانی که اسامی آنها در این مرحله اعلام می‌شود موظفند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج به کارگزینی دستگاه مورد تقاضا (حسب مورد) حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. دستگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نماید. بدیهی است در صورت عدم ارائه مدارک در مهلت فوق‌الذکر و یا نقص مدارک ارائه شده، داوطلبان بعدی جایگزین آنها خواهند شد. (لازم به ذکر است قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و یا سایر مدارک مربوطه توسط کارگزینی دستگاه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود). ۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی. ۲- اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر). ۳- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو). ۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران) تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از آخرین مهلت ارسال مدارک باشد. ۵- اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۶۰ ریال (شصت هزار ریال) به حساب جاری شماره ۵۴/۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران. ۶- دو قطعه عکس ۴×۳ جدید، تمام رخ ، پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام الصاق شود). ۷- اصل مدرک دال بر ایثارگری و یا معلولیت عادی، حسب مورد از مراجع ذیربط. ۸- اصل مدارک دال بر بومی بودن. ۹- اصل و تصویر مدارک مربوط به سنوات خدمت قراردادی.

۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.

 لینک  نتایج

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. بیکار گفت:

    خدا نگذره از اونایی که حق مردمو میخورن

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *