خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » استخدام استانداری آذربایجان غربی و طرح مهر آفرین

استخدام استانداری آذربایجان غربی و طرح مهر آفرین

متن آگهی:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی :استخدام اخیر خارج از مصوبه مهر آفرین و مربوط به مجوز قبل از آن می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی در نشست استاندار آذربایجان غربی با اصحاب رسانه و نشریات استان با اشاره به برگزاری موفق آزمون ورودی دستگاههای اجرایی استان گفت: تمامی مراحل این عزیزان به اتمام رسیده است و نفرات قبول شده در مرحله گزینش می باشند و امیدواریم در آینده ای نزدیک مشغول فعالیت شوند.

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، طالبی با اشاره به این که خروجی های صورت گرفته در چند سال اخیر در استان ایجاب می کرد تا نیروی انسانی جدید وارد دستگاههای اجرایی شوند افزود: با تاکید و پیگیری های مقام عالی استان اعتباری که برای تامین نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی استان لازم است تامین شده است که لازم به ذکر است که این طرح قبل از مصوبه مهر آفرین دولت دهم می باشد و شامل آن طرح نمی شود.

وی ادامه داد: ساماندهی نیروهای شرکتی و تبدیل وضع ۳۵۰۰ نفر  به قراردادی و تبدیل وضعیت تعدادی از قراردادی ها به پیمانی از محل رای ۵۵۵ و نیز تبدیل وضع تعدادی از نیروها با اعزام به مناطق محروم از جمله دیگر اقدامات انجام یافته می باشد.

اطلاعیه قبلی

متن خبر

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج اولیه آزمون و لیست افراد در پایگاه اینترنتی دستگاه های اجرایی مربوطه قابل رویت است. لذا در این پایگاه صرفا کارنامه الکترونیکی داوطلب قابل مشاهده می باشد. در نظر داشته باشید مطابق مفاد آگهی برای سوالات عمومی دروس مختلف ضرایب یکسان ندارند و ۶۰ درصد حدنصاب مطابق ضرایب محاسبه می گردد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه قبلی

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در گفتگو با سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان گفت : بر اساس اعلام قبلی، نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان جهت تطبیق مدارک داوطلبین تا پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود.
آقایاری ادامه داد: بر اساس مفاد آگهی ۵/۱ برابر ظرفیت استخدامی، افرادی که در آزمون توانمندی های عمومی حد نصاب لازم را کسب کرده و در آزمون تخصصی نمره بالاتر را کسب کرده باشند برای ارائه مستندات لازم به دستگاه های اجرایی مورد تقاضا برای استخدام معرفی می شوند.
وی با اشاره به تشکیل کمیته استخدامی در محل استانداری گفت: دراین کمیته نمایندگانی از اداره کل حراست استانداری، دستگاه استخدام کننده و دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری حضور داشته و اوراق آزمون بر اساس سیستم نرم افزار ویژه ای اصلاح می شود.
وی ادامه داد: بعد از اعلام نتایج آزمون داوطلبان می توانند پاسخنامه اصلاح شده خود را از طریق سایت استانداری دریافت نمایند.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. کوره بوکانی گفت:

    شائباتی در مورد شهرستان بوکان در این چند روز راجع به استخدامی های قبلی روی سایت ها قرار گرفته بود که حتی صدای نماینده این شهرستان را در مجلس نیز درآورد.
    امیدوارم دیگه از این کارا در این استخدامی نبینیم و هر کی حقش بود قبول بشه

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *