خانه » دسته‌بندی نشده » نام نویسی سرباز معلم در سال ۹۲

نام نویسی سرباز معلم در سال ۹۲

متن آگهی:

نام نویسی سرباز معلم در سال 92

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: براساس بخشنامه وزارتی و دراجرای برنامه به­ کارگیری معلمان وظیفه، وشرایط مربوط جهت جذب وسازماندهی آنان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ ثبت نام داوطلبان طبق مراحل زمان اعلام شده ثبت نام صورت می پذیرد.

  • عنوان خبر : نام نویسی سرباز معلم سال ۹۲ طی دو مرحله در استان همدان

    ——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

به گزارش خبرگزاری موج، عباس حسنی محتشم با بیان این مطلب اظهار داشت: از داوطلبان واجد شرایط دارای برگه ی آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها از اسفندماه ۹۱ تا تیرماه ۹۲ می باشدازتاریخ وصول بخشنامه طی دو مرحله ثبت نام صورت می گیرد (در صورت تکمیل ظرفیت در هرمرحله، مرحله بعدی منتفی می گردد). در مرحله اول افراد مجاز برای ثبت نام، دارندگان برگه اعزام۱/۱۲/۹۱ الی ۳۰/۴/۹۲ می باشد که میتوانند در تاریخ ا ز۹/۱۱/۹۱ لغایت۲۴/۱۱/۹۱ ثبت نام نمایند.
وی افزود: مرحله دوم افراد مجاز برای ثبت نام ، دارندگان برگه اعزام ۱/۲/۹۲ الی ۳۰/۴/۹۲ خواهند بود که تاریخ ثبت نام آنان نیز از۱/۱۲/۹۱ لغایت۱۷/۱۲/۹۱ می باشد.
وی اعلام کرد: داوطلبان می بایست هنگام ثبت نام، فرم تعهد نامه ی رعایت شئونات معلمی، رعایت ضوابط عمومی گزینش درطول مدت خدمت و همچنین فرم پرسشنامه ی اطلاعات فردی گزینش رانیز تکمیل و پس ازالصاق یک قطعه عکس به همراه تصویرتمام صفحات شناسنامه تحویل مسئول ثبت نام نمایند. این فرم هاپس ازفهرست برداری به صورت یک جا به کارشناسی امورسربازمعلم تحویل خواهدشد.
حسنی محتشم مدارک مورد نیاز جهت ارسال به واحد سربازمعلم این اداره کل را فرم تکمیل شده پرسش­نامه­ی فردی (۲ برگ)، تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری)، تصویر کارت ملی، تصویر برگ اعزام و مدرک تحصیلی و تصویر فرم امتیازبندی اعلام و افزود: داوطلبان بایستی از سلامت کامل جسمی، روحی- روانی، اخلاقی و اجتماعی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند.
وی گفت: به کارگیری پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم در دوره متوسطه صرفا در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش به عنوان استاد کار (در رشته تحصیلی مرتبط) مجازخواهد بود.
وی عنوان کرد: اگر مشمول درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد، سازمان نظام وظیفه اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلمان کنار گذاشته می شود.
لازم است این افراد، در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت، اقدام نمایندمدیر کل آموزش و پرورش تصریح کرد: جهت هماهنگی لازم و تماس با واحد امور معلمان وظیفه، شماره تلفن اداره کل آموزش وپرورش ۴۶-۸۲۶۴۰۴۱ ، داخلی ۱۳۳۴ و شماره دورنگار ۸۲۷۴۶۵۳-۰۸۱۱ اعلام می گردد.

 

منبع : خبرگزاری موج

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *