خانه » استخدام در استان قزوین » مصاحبه تخصصی در آزمون استخدامی راه و شهرسازی قزوین

مصاحبه تخصصی در آزمون استخدامی راه و شهرسازی قزوین

متن آگهی:

خبر ۱۲ آبان ۹۲  – مصاحبه تخصصی در آزمون استخدامی راه و شهرسازی قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی قزوین: این مصاحبه های تخصصی با حضور نمایندگان استانداری قزوین، مدیریتهای مختلف و حراست اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین طی دو هفته درمحل این اداره کل برگزار گردید.
اسماعیل حافظی اظهار داشت : براساس مجوز اخذ شده از معاونت توسعه مدیریت و نیروی انسانی رییس جمهور تعداد ۱۲۷ نفر از افراد داوطلب از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی،تخصصی که پیش از این در فروردین ما سال جاری از طریق استانداری قزوین در ۱۳ رشته شغلی موفق به کسب رتبه علمی گشته اند در مصاحبه های تخصصی شرکت نمودند که از این تعداد ۶۵ نفر پس از طی مراحل گزینش به صورت پیمانی در این اداره کل مشغول به کار خواهد شد.
وی افزود : در این آزمون افراد با مدارک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانش و فوق لیسانس در رشته های شغلی مامور حراست، حمل و نقل، راه و ساختمان، حقوق، خدمات مالی، آرشیتکت، کاردان معماری، برنامه و بودجه، شهرسازی، ارتباطات و مخابرات، تحلیلگر سیستم، مکانیک و حسابدار به مصاحبه گردیند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *