خانه » استخدام در استان اردبیل » زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل

زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل

متن آگهی:

اطلاعیه ۲۷ دی ۹۵: زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.اطلاعیه زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک استخدامی

زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.

پیرو اطلاعیه قبلی این اداره کل در خصوص معرفی شدگان سه برابر ظرفیت استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش استان اردبیل، بدینوسیله تکمیل شده اطلاعیه قبلی از لحاظ زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات در فایل ضمیمه قابل دانلود می باشد.

مشاهده اطلاعیه آموزش و پرورش در سایت آموزش و پرورش استان اردبیل 

جهت دریافت فایل پی دی اف اینجا کلیک کنید


اطلاعیه ۷ دی ۹۵: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان اردبیل

اطلاعیه هسته گزینش آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال جاری

داوطلبان پس از اتمام مراحل معاینه پزشکی و مصاحبه علمی- تخصصی که زمان و مکان آن متعاقبا از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام خواهد شد، بایستی دو برگ فرم گزینش موجود در قسمت قوانین و مقررات پورتال هسته گزینش را دریافت وپس از تکمیل فرم و الصاق دو قطعه عکس باخط خوانا به همراه تصاویر تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی،  گواهی ایثارگری یا بسیج (در صورت داشتن) ، مدارک مربوط به کسب مقام، تشویق در زمینه های علمی، فرهنگی، ورزشی، قرآنی و… در سطوح مختلف و تصاویر سایر فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، به نماینده هسته گزینش استان مستقر در محل برگزاری مصاحبه تخصصی تحویل نمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *