خانه » اطلاعیه های مهم » حل مشکل جذب فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

حل مشکل جذب فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

متن آگهی:

حل مشکل جذب فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت
روابط عمومی دانشگاه صنعت نفت به سوال چند کاربر درباره استخدام در وزارت نفت پاسخ داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چند کاربر که از دانشجویان سال های آخر و یا فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت هستند مشکلی را مطرح کرده اند. یکی از آن ها می نویسد: لطفا پیگیر حق تضییع شده فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت باشید، وزارت نفت به دانشجویان ممتاز این دانشگاه و با شرط معدل اولویت استخدام میدهد که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و سایت شرکت نفت ذکر شد که با توجه به این امتیاز و با وجود رتبه های دو و سه رقمی کنکور سراسری این دانشگاه را انتخاب کردند. با توجه به ابن اولویت وزارت نفت از دانشجویان تعهد محضری گرفتند و هم اکنون نیز مدارک تحصیلی ما در اختیار وزارت نفت است و امکان خدمت در هیچ کجا را نداریم…
در همین رابطه روابط عمومی دانشگاه صنعت نفت از پیگیری جدی دانشگاه خبر داده و جوابیه زیر را ارائه کرده است:
به اطلاع دانشجویان و دانش‌آموختگان گرامی دانشگاه صنعت نفت می‌رساند که پس از تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر ریاست محترم دانشگاه در خصوص مسائل جذب فارغ‌التحصیلان گروه الف، مقام عالی وزارت در مورخ ۹۴/۷/۲ دستورات لازم برای تنظیم مقررات موجود را برای دانشجویان تا ورودی سال ۹۴ به معاونت محترم توسعه سرمایه انسانی و مدیریت وزارت نفت صادر فرمودند. همچنین در خصوص فارغ‌التحصیلانی که مراحل استخدامی آنها قبلاً طی شده بود نیز دستور ادامه فرایند جذب صادر شد.
به گفته این روابط عمومی بحث استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت از اولویت ها و دغدغه های دانشگاه به خصوص ریاست بود که پس از پیگیری های متعدد از وزاتخانه، این مشکل مرتفع شد.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *