خانه » اطلاعیه های مهم » مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش

مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش

متن آگهی:

مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه عدم بکارگیری معلولان در آموزش و پرورش، ارتباطی با این دانشگاه ندارد، گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه افراد با شرایط خاص و معلولیت نمی توانند وارد حرفه معلمی شوند، به آموزش و پرورش مربوط است.
توضیح دانشگاه فرهنگیان درمورد مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش
به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی ، محمود مهر محمدی در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر جلوگیری از ادامه تحصیل و پذیرش افراد دارای ۳۰ بیماری و معلولیت از تحصیل و اشتغال در این دانشگاه، گفت: چون این موضوع ارتباطی به دانشگاه فرهنگیان ندارد بهتر است از آموزش و پرورش سوال شود.
وی با اشاره به اینکه حتی ابلاغ این قضیه از آموزش و پرورش به دانشگاه فرهنگیان ربطی به ما ندارد، افزود: نهایتا کسانی که از شرایط مقرر در قانون برای ورود به حرفه معلمی برخوردارهستند به ما معرفی و پذیرش می شوند.
مهرمحمدی اظهار داشت: کار ما از پس از پذیرش متقاضیان آغاز می شود که به آن ها آموزش دهیم لذا اینکه پذیرفته شدگان با چه ضوابطی گزینش می شوند و چه قوانین و مقرراتی اعمال می شود مربوط به دانشگاه تربیت معلم است.
وی ادامه داد:‌ تصمیم گیری در این موارد (ضوابط پذیرش) با قانون است و مجری قانون هم وزارت آموزش و پرورش که باید در این خصوص توضیح دهند.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *