خانه » استخدام در استان آذربایجان غربی » اعلام نتایج آزمون پذیرش بهورز دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

اعلام نتایج آزمون پذیرش بهورز دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

متن آگهی:

خبر ۱۰ مرداد ۹۷: اعلام نتایج آزمون پذیرش بهورز در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

با عرض تبریک وآرزوی موفقیت خدمت پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون پذیرش و استخدام بهورزی مورخ ۹۶/۹/۲۴، بدینوسیله لیست قبولین دو برابر ظرفیت در فایل ذیل اعلام می گردد.

لذا داوطلبین گرامی ضمن مطالعه مدارک مورد نیاز جهت ارائه به هسته گزینش در مورخ مذکور در محل یاد شده حضور بهم رسانند.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ تیر ۹۷:  اطلاعیه دعوت به مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

با عرض سلام و آرزوی موفقیت به اطلاع آندسته از داوطلبان حائز شرایط سه برابر ظرفیت رشته شغلی فوریتهای پزشکی آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ یاد شده در جدول ذیل می رساند، جهت انجام فرایند مصاحبه رأس ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۴/۲۶به نشانی : ارومیه – ابتدای باغ رضوان – سالن ورزشی شهید بهشتی مراجعه نمایند. داوطلبین محترم لازم به ذکر است به همراه داشتن کفش و لباس ورزشی الزامی می باشد.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ تیر ۹۷: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 

ضمن آرزوی موفقیت برای آندسته از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ به اطلاع می رساند، لازم است داوطلبین محترم با در دست داشتن مدارک بر اساس جدول زمانبندی شده، جهت تشکیل پرونده گزینشی به محل سالن ابن سینای ستاد دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند.

**** در خصوص اعلام نتایج رشته شغل محلهای دارای مصاحبه مراتب متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد ****

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ خرداد ۹۷: اطلاعیه تحویل مدارک آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

کپی شناسنامه تمام صفحات و کارت ملی پشت و رو،مدرک تحصیلی و یا پایان طرح که در دفترخانه اسناد رسمی کشور کپی برابر اصل شده است(یک سری)(الزامی است)

کپی شناسنامه تمام صفحات و کارت ملی پشت و رو،مدرک تحصیلی و یا پایان طرح که در دفترخانه اسناد رسمی کشور کپی برابر اصل شده است(یک سری)(الزامی است)

۱٫کپی شناسنامه و کارت ملی تمام صفحات(دو سری)

۲٫دو قطعه عکس ۴*۳

۳٫شماره حساب بانک صادرات استان آذربایجان غربی

۴٫سابقه بیمه سازمان تامین اجتماعی در صورت وجود

۵٫کپی صفحه اول دفترچه بیمه سازمان تامین اجتماعیدر صورت وجود

۶٫کپی کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان

۷٫کپی صفحه اول شناسنامه فرزند در صورت وجود

۸٫داشتن معرفی نامه از بنیاد شهید فقط برای فرزندان معظم خانواده شهدا

دوشنبه ۹۷/۰۳/۰۷ : کلیه مراقبین سلامت(رشته های بهداشت عمومی،مامایی،مبارزه با بیماری ها و اپیدمیولوژی)
سه شنبه ۹۷/۰۳/۰۸ : رشته های بهداشت محیط،بهداشت حرفه ای،مدارک پزشکی و پرستاری
چهارشنبه ۹۷/۰۳/۰۹ : کارشناس روانشناسی بالینی

توجه:برای پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه خوی کلیه رشته و همچنین رشته های صنایع غذایی،تغذیه و فوریت پزشکی کل استان بعدا اطلاع رسانی خواهد شد.


خبر ۲۰ فروردین ۹۷: اعلام زمان تحویل مدارک آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 

با عرض سلام و تبریک، ضمن آرزوی موفقیت برای آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۶/۱۰/۰۱ به اطلاع می رساند، لازم است داوطلبین محترم (پذیرفته شده) با در دست داشتن مدارک بر اساس جدول زمانبندی شده ذیل، جهت تشکیل پرونده استخدامی به محل سالن ابن سینای ستاد دانشگاه واقع در شهرستان ارومیه – خیابان رسالت جنب فوریتهای پزشکی استان (اورژانس ۱۱۵) مراجعه فرمایند. مجددا تاکید می گردد که نتایج اعلام شده به منزله قبولی نهایی نبوده و صرفا جهت معرفی به مراحل بعدی فرآیند جذب و بکارگیری می باشد و نتایج نهایی پس از اخذ پرونده و بررسی مدارک و مستندات ارائه شده متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

جهت دریافت فایل جدول زمانبندی (لینک ۱) اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فایل جدول زمانبندی لینک ۲ اینجا کلیک نمایید 


خبر ۱۴ بهمن ۹۶: زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون بهورزی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

پیرو آزمون پذیرش و استخدام بهورزی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ از کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول  دعوت بعمل می آید در زمان و مکان مشخص شده  در جدول پیوستی جهت انجام مصاحبه حضور یابند.
لازم به ذکر است مصاحبه داوطلبان شامل :
شرایط عمومی: (بررسی سلامت جسمانی و سلامت روانی)
شرایط ویژه: (فن بیان ، درک مطلب، اطلاعات بهداشتی، اطلاعات شغل بهورزی وضعیت ظاهری، وضعیت سکونت در روستا، وضعیت تاهل، شغل همسر و نوع دیپلم)
داشتن کارت ملی و شناسنامه برای کلیه داوطلبان  و کارت پایان خدمت
(برای آقایان ) الزامی است

دانلود فایل زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان


خبر ۳ بهمن ۹۶ – اطلاعیه آزمون بهورزی مورخ ۹۶/۰۹/۲۴(اعلام نتایج) علوم پزشکی ارومیه

بدینوسیله به اطلاع داوطلبین آزمون استخدامی بهورزی می رساند، لیست قبولین ۳ برابر ظرفیت آزمون فوق به شرح فایل پیوستی ذیل اعلام می گردد. لازم به ذکر است که نتایج اعلام شده به منزله قبولی نهایی نبوده و صرفاً برای ورود به مرحله بعدی آزمون (مصاحبه) می باشد. ضمناً نحوه ،زمان ومکان برگزاری مصاحبه پس از هماهنگی های بعمل آمده از طریق همین سایت یا سایت معاونت امور بهداشتی اطلاع رسانی خواهد شد.

دانلود فایل نتایج


خبر ۴ دی ۹۶: اطلاعیه بکارگیری گروه پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون گروه پرستاری می رساند که معاونت محترم امور درمان پذیرفته شدگان را جهت شروع بکار از مورخ ۹۶/۱۰/۰۵ به شرکت طرف قرارداد معرفی نموده است لذا پذیرفته شدگان می توانند با هماهنگی شرکت مذکور به واحدهای محل خدمت مراجعه و شروع بکار نمایند.


خبر ۲ دی ۹۶: اطلاعیه ** گروه بهداشتی (شرکتی – قراردادی برنامه طرح پزشک خانواده )
داوطلبین محترم گروه بهداشتی (شرکتی – قراردادی برنامه طرح پزشک خانواده ) آزمون مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ می توانند جهت دریافت کارنامه نهایی خود با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری اقدام نمایند.
ضمناً به اطلاع ان دسته از پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق می رساند جهت تکمیل مدارک و شروع بکار مراتب متعاقباً از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد ؛ لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جداً خودداری فرمایید.

جهت مشاهده کارنامه آزمون اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *