خانه » اطلاعیه های مهم » مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون ۱۳۹۳

مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون ۱۳۹۳

متن آگهی:

خبر ۱ مهر ۹۴: مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون ۱۳۹۳

اداره کل منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه ای از مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ خبرداد.

در این اطلاعیه خطاب به پذیرفته شدگان نهایی آزمون جذب نیروی قراردادی در سال ۱۳۹۳ آمده: مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ از سوی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه فرهنگیان به مدیریت امور استانی ابلاغ گردید. لذا کلیه پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ ۱/۷/۱۳۹۴ در محل خدمت خود حاضر شده و آمادگی خود را جهت اشتغال بکار در پردیس دانشگاهی مربوط اعلام نمایند.
لینک خبر

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *