خانه » استخدام در استان فارس » اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون بهورزی دانشکده علوم پزشکی لارستان

اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون بهورزی دانشکده علوم پزشکی لارستان

متن آگهی:

خبر ۲۳ مرداد ماه ۹۷  – اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون بهورزی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان

بدینوسیله فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون پذیرش بهورز به شرح ذیل اعلام میگردد مقتضی است داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله با در دست داشتن مدارک ذیل و مطابق جدول زمانبندی شده به آدرس لار میدان امام خمینی (ره) ،  بلوار ولایت – ساختمان مرکزی  دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان طبقه دوم واحد ۲۰۱ واحد مدیریت منابع انسانی دانشکده جهت معرفی به هسته گزینش دانشگاه شخصا مراجعه نمایند،  عدم مراجعه پذیرفته شدگان جهت تکمیل پرونده در مهلت مقرر به منزله انصراف قطعی تلقی میگردد.

جهت مشاهده اسامی و برنامه زمانبندی جهت مراجعه برروی فایل ذیل کلیک نمایید. 

اعلام نتایج نهایی آزمون پذیرش بهورز دانشکده


خبر ۱۳ تیر ۹۷: اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون بهورزی دانشکده علوم پزشکی لارستان 

به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون بهورز (قراردادی ) می رساند جهت انجام مصاحبه طبق جدول پیوست در تاریخ و ساعت مشخص شده به آدرس : لار بزرگراه دکتر دادمان – دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و کارت پایان خدمت (ویژه آقایان ) مراجعه نمایند.

لازم است داوطلبان ۳۰ دقیقه قبل از شروع زمان مصاحبه اعلام شده در محل حضور داشته باشند پذیرفته شدگان جهت معرفی به مرحله بعد می بایست حداقل ۶۰ درصد نمره مصاحبه کسب و در نهایت متقاضی که بالاترین نمره (مجموع نمرات کتبی و مصاحبه) کسب نماید به مرحله بعد معرفی میگردد.

عدم حضور در جلسه مصاحبه به منزله انصراف قطعی می باشد

ضمنا به استناد مفاد آگهی پذیرش بهورز در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، امتحان ، مصاحبه و جذب که محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف اعلام نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است ، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد . و حتی در صورت شرکت در کلاس های آموزشی مرکز آموزش بهورزی ضمن اخراج ، برابر تعهد اخذ شده ، داوطلب موظف به پرداخت هزینه های مربوطه خواهد بود و حتی در صورت صدور حکم استخدام ، حکم مذبور لغو و بلااثر می گردد.

جهت دانلود زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ خرداد ۹۷: اعلام نتایج اولیه آزمون بهورزی دانشکده علوم پزشکی لارستان

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در آزمون جذب بهورز (قراردادی ) که در اسفند ماه سال گذشته در آزمون برگزار شده شرکت کردند می رساند:

۱– اعلام اسامی در سایت بر اساس حروف الفبا و به منظور معرفی داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی در آزمون کتبی بر اساس صورتجلسه کمیته آزمون مورخ ۹/۳/۹۷ را کسب نموده اند جهت انجام مصاحبه می باشد و کسب حداقل ۶۰ درصد نمره مصاحبه الزامی است و در کل مجموع نمرات مصاحبه و آزمون کتبی معیار اعلام نتیجه نهایی است .

۲- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط لازم اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام ، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد . حتی در صورت پذیرفته شدن در مرکز آموزش بهورزی و یا صدور حکم استخدامی ، حکم مذبور لغو و بلااثر می گردد.

۳- خانه بهداشت های : شرفویه ، شیر داشی ، فیشور ،قلات ، کهنه اوز ، کهنویه ، محلچه ، مکویه ، بالاده بیرم، جنگویه ، دیده بان (جهت بهورززن ) و خانه بهداشت های باغ ، بیغرد ، جهاد آباد ، چغان ، کارگاه ، هرمود میرخویی (جهت بهورز مرد ) دارای داوطلب دارای حد نصاب لازم نمی باشد .

۴- تاریخ و زمان و مکان مصاحبه متعاقبا از طریق همین سایت دانشگاه اعلام خواهد شد .

۵- اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول در لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

جهت دانلود فایل اسامی بهورزان دعوت شده به مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ خرداد ۹۷: اعلام سامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان
بدینوسیله فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۰۱/۱۰/۱۳۹۶ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به شرح ذیل اعلام می گردد ضروری است پذیرفته شدگان محترم با دردست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به همراه معرفی نامه از مدیریت منابع انسانی دانشکده ، از دوشنبه ۰۷/۰۳/۱۳۹۷ لغایت یکشنبه ۱۳/۰۳/۱۳۹۷ از ساعت ۸ الی ۱۴ به هسته گزینش به نشانی شیراز ، خیابان زند ، روبه روی خیابان فلسطین ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، طبقه سوم ، هسته گزینش مراجعه نمایند:
تصویر تمامی صفحات شناسنامه
تصویر پشت و رو کارت ملی
تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا معرفی نامه شروع به طرح یا گواهینامه پایان طرح
سه قطعه عکس ۳*۴
تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم ( ویژه آقایان)
تکمیل فرم اطلاعات فردی ( این فرم دوبرگی میبایست روی یک برگ ، پشت و رو کپی گردد)
در صورت داشتن مدرکی دال بر ایثارگری ، بسیج یا فعالیت های علمی و فرهنگی

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ اسفند ۹۶: فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده آزمون استخدامی دی ماه ۹۶علوم پزشکی لارستان
بدینوسیله فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ ۱/۱۰/۹۶ به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا ضروری است داوطلبان محترم طبق جدول زمان بندی، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده ذیل به ساختمان مرکزی دانشکده به نشانی لار میدان امام خمینی بلوار ولایت ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان طبقه دوم واحد ۲۰۱ مدیریت منابع انسانی دانشکده مراجعه نمایند:(در صورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف می باشد )

جهت دانلود اسامی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.