خانه » استخدام در استان فارس » فراخوان مشمولان خدمت سربازی در شیراز

فراخوان مشمولان خدمت سربازی در شیراز

متن آگهی:

۲ مرداد ماه ۹۵ – فراخوان مشمولان خدمت سربازی در شیراز

فراخوان مشمولان خدمت سربازی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ معاون وظیفه عمومی استان فارس کلیه مشمولان متولد سالهای  ۵۵ تا ۷۷ که به سن مشمولیت رسیده  و از معافیت تحصیلی و سایر معافیت های قانونی استفاده  نکرده اند را به خدمت سربازی فرا خواند.
سرهنگ محمدباقر دهقان  با اشاره به تبعات غیبت و به کارگرفتن مشمولان غایب بیان کرد:مشمولین خدمت که به نظام  وظیفه عمومی احضار می شوند چنانچه در مهلت مقرر خود را معرفی نکنند، به عنوان غایب شناخته می شوند.
سرهنگ دهقان در خصوص ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی بیان کرد :شرکت در آزمایشات و اخذ گواهینامه رانندگی، دریافت هر گونه وام از بانک ها، کاندیدا شدن در مجلس شورای اسلامی و سایر شورا ها و انجمن های قانونی، صدور پروانه کسب، دریافت مستمری، استخدام به صورت رسمی و پیمانی در کلیه موسسات دولتی و شرکت های خصوصی و دولتی مستلزم ارائه مدارک معتبر نظام وظیفه است.
وی با بیان اینکه در اجرای ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی چنانچه مدت غیبت اولیه افراد از یک روز تا سه ماه باشد، به سه ماه اضافه خدمت و در صورتی که مدت غیبت اولیه بیشتر از سه ماه باشد شش ماه به خدمتشان اضافه می شود، افزود: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان از یک سال تجاوز کند، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت فراری محسوب شده  و به مراجع قضایی معرفی می شوند.
وی در خصوص به کار گیری مشمولان غایب و سربازان فراری خاطر نشان کرد: کسانی که به نحوی مشمولان غایب را در موسسات دولتی و غیر دولتی از قبیل کارخانه ها، شرکت ها و مغازه ها  را به کار گیرند، بوسیله نیروی انتظامی شناسایی و به مراجع  قضایی معرفی می شوند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *