خانه » استخدام در استان فارس » فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس سال ۹۱

فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس سال ۹۱

متن آگهی:

فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس سال ۹۱

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت: آزمون متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان برگزار خواهد شد.


  • نوع خبر :شرایط عمومی واختصاصی فراخوان دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت: آزمون متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، عبدالحسین نافیان با بیان این که نتایج اولیه فراخوان سال ۱۳۹۱ ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان فارس و اسامی واجدین شرایط اولیه شرکت در آزمون از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس به آدرس DPFARS.IR اعلام شده است، اظهار کرد: منابع آزمون فوق عبارتند از آئین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی، فناوری اطلاعات و نقش آن در توسعه کارآفرینی، مدیریت کسب و کار، قبول مرسولات پستی، فصل چهارم قانون برنامه پنجم ماده ۴۶ تا ۴۹، احکام شرعی کسب و کار و اساسنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که امکان بارگذاری متون فوق برای کلیه داوطلبین از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس به صورت فایل فشرده ایجاد شده است.

وی افزود: زمان برگزاری آزمون ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱ و محل آن دانشکده شهید باهنر شیراز به آدرس بلوار رحمت – چهار راه دارالرحمه است که واجدین شرایط می بایست با آمادگی و همراه داشتن نوشت افزار لازم ( مداد، مداد تراش، مداد پاک کن و غیره)، حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حاضر باشند. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس تاکید کرد: با توجه به تمرکز کلیه داوطلبین در یک حوزه امتحانی و به منظور صرفه جویی در هزینه های مرتبط، برای این آزمون، کارت ورود صادر نخواهد شد؛ لذا به همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه، برای ورود به جلسه آزمون که دارای ۱۲۰ سئوال تستی با لحاظ کردن نمره منفی جهت پاسخ های غلط است، الزامی خواهد بود.

نافیان افزود: درب های حوزه آزمون، ۳۰ دقیقه قبل از شروع امتحان، برای استقرار داوطلبان در محل تعیین شده باز می شود و ۵ دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخنامه ها تحویل داوطلبان خواهد شد که می بایست مشخصات، توسط داوطلبان بررسی و کنترل شود. وی گفت: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس با اشاره به این که همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه در داخل حوزه امتحانی، ممنوع است، تاکید کرد: به داوطلبان (خصوصاً داوطلبین شهرستانی) توصیه می شود قبل از برگزاری آزمون، حوزه محل برگزاری آن را شناسایی کنند. گفتنی است نتایج آزمون، متعاقباً از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس اعلام خواهد شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲ دیدگاه تاکنون.

  1. دريا گفت:

    دست شما دردر نکنه!!

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *